Банки України

Абсолют Банк Зменшує ставки за всіма програмами автокредитування

Кредитна програма «Класичний автокредит Люкс» надає можливість отримати кредит, мінімальна ставка за яким складає всього 8,5% річних у рублях.На сьогоднішній день це найнижча ставка на ринку за стандартними програмами автокредитування. Фінансування на таких умовах надається на купівлю автомобіля вартістю від 1,4 млн рублів з початковим внеском від 50% на термін до 1 року.

«Класичний автокредит» на купівлю нових автомобілів пропонується під ставку від 10,5% до 13,5% залежно від розміру початкового внеску і терміну кредиту. На покупку уживаних автомобілів ставка складає від 12% до 14,5% річних.

  Іпотека - вселенське зло., 7 Ladies

За всіма програмами автокредитування Абсолют Банку дострокове погашення без штрафів і комісій можливе протягом всього терміну кредиту. Одноразова комісія за видачу кредиту становить 6000 рублів (за кредитом Люкс — 1,5% від суми кредиту, але не більше 12 000 рублів).

Додати свій коментар

У рамках унікальної акції, яка проводиться до 29 грудня 2013 року, банк готовий скасувати до 100% штрафних санкцій клієнтам, які погасять прострочену заборгованість або реструктурують кредит.

Райффайзенбанк з 1 грудня по 31 грудня 2013 року проводить новорічну акцію з іпотечного кредитування. У рамках акції відсоткові ставки за всіма рублевих іпотечних програмах знижені на 0,75%.

  Іпотека: «за» і «проти» - Поради фахівців - Консультації КН - Журнал -

Банк DeltaCredit оголосив про фінальну новорічної акції по іпотечних кредитах. У період з6 листопада по 31 грудня 2013 року банк знижує процентні ставки по рублевих продуктах на 0,5%.

Новини кредитів і банків

Інформаційно-аналітичний портал про кредити: життя в кредит і способи отримання позикових коштів. Це інформаційна допомога для тих, хто хоче взяти кредит: поради, рейтинги, обмін досвідом, відгуки, статті експертів, новини кредитування, законодавча база, довідки по банках і кредитах. Експрес схвалення анкети за 1 день. Безкоштовна онлайн консультація. Факт заповнення заявки на кредит на сайті «Кредітовік.ру» означає згоду з Угодою користувача.

  Автокредит - кредит на автомобіль, вибір авто в кредит, машина в кредит

Categories: Без рубрики

Comments are closed.