Банки України

ACM

Східний експрес

ЖІНОЧИЙ АВТОКРЕДИТ

звертаєтеся в банк з паспортом для отримання рішення про видачу кредиту (можливо також попереднє рішення до моменту вибору авто) приходите в банк разом з продавцемі оформляєте документи на кредит. У разі купівлі у організації-партнера банку, кредитному експерту надається рахунок або рахунок-фактура, виписана автодилерів

розраховуєтесь з продавцем автомобіля (у випадку, якщо це організація-партнер банку, то кошти перераховуються на розрахунковий рахунок автодилера; продавцям-приватним особам вартість придбаного автомобіля передається готівкою)

ЕКСПРЕС-КРЕДИТ «КУПІАВТО»

Піші прогулянки, звичайно, корисні для здоров’я. Але відчути міць двигуна, швидкість летючою назустріч дороги, свободу і незалежність від інших можна тільки за кермом улюбленого авто!

  Головоломка для вкладників: що робити з рублями?, ФІНАНСИ,

ЕКСПРЕС-КРЕДИТ «КУПІАВТО» (ЧЕРЕЗ ПАРТНЕРІВ БАНКУ)

Кращі умови кредитування пропонує Східний експрес банк людям, які купують автомобіль у перевірених автодилерів. Скористайтеся послугами наших партнерів, і ваша покупка буде максимально надійною і вигідною.

Висока швидкість прийняття рішень, максимальна система знижок і бонусів, надійний постачальник — ось, мабуть, найкращий початок для покупки автомобіля. Кредит «КупіАВТО» через партнерів банку — кредит для педантичних автомобілістів.

ЕКСПРЕС-КРЕДИТ «АВТОДОПЛАТА»

Старий друг краще нових двох. Хіба так можна сказати про автомобілі? Ніколи! Навіщо роками їздити на одній машині? Міняйте ваш непоказний автомобіль на більш потужну, красиву і престижну модель. До речі, новий автомобіль буде прекрасно гармоніювати з сумочкою коханої жінки. Кредит Автодоплата — для тих, хто любить змінювати світ!

  Як перевірити баланс на карті Ощадбанку через інтернет? - Банківський форум. Форум про банки. Обговорення кредитів, вкладів, банківських карт.

ЕКСПРЕС-КРЕДИТ «Техдопомога»

Тюнінг автомобіля — це можливість показати всім, хто ви є насправді. Ваша машина — це відображення ваших думок і бажань. Вона повинна бути бездоганна зсередини і зовні. Кредит техдопомоги — і ваш автомобіль стане еталоном.

ЕКСПРЕС-КРЕДИТ «АВАРІЙНИЙ»

Ви потрапили в ДТП і терміново потрібні гроші на відновлення автомобіля? Скористайтеся можливістю отримати новий кредит «Аварійний» від Східного експрес банку і реанімує свій автомобіль!

  Де взяти кредит в 18 років? - Бізнес форум

ТАРИФИ Автокредити

На купівлю авто з ПРОБІГОМ, з початковим внеском

На купівлю БУДЬ-ЯКОГО авто без початкового внеску, без КАСКО

«КупіАВТО»

«Автодоплата»

«Аварійний»

ТАРИФИ ЖІНОЧИЙ АВТОКРЕДИТ

На купівлю авто з початковим внеском

На купівлю авто без КАСКО

На купівлю авто без початкового внеску *

На купівлю авто готівкою

Categories: Без рубрики

Comments are closed.