Банки України

З вересня 1991 ВАТ КБ «Агроімпульс» є членом Асоціації російських банків, з вересня 2004 року — Асоціації «Росія», в 2005 році вступив в Міжнародну платіжну систему VISA.

15 років бездоганної діяльностіна фінансовому ринку дозволили Банку безперешкодно вступити в систему страхування внесків. Банк «Агроімпульс» включений до реєстру банків — учасників системи обов’язкового страхування внесків 14 жовтня 2004 під номером 87.

У 2004 році найбільшими акціонерами Банку стали досвідчені менеджери у банківській сфері. Придбання Банку новими акціонерами дало новий імпульс у розвитку Банку як універсального кредитно-фінансової установи, який надає широкий спектр банківських послуг юридичним та фізичним особам: розрахунково-касове обслуговування, кредитні операції, документарні та гарантійні операції, залучення вільних грошових коштів в депозити, векселі, кредитування фізичних осіб на споживчі та невідкладні потреби, овердрафтне, іпотечне та автокредитування, грошові перекази, валютно-обмінні операції, випуск та обслуговування карток міжнародної платіжної системи Visa International, реалізація проектів виплати заробітної плати на банківські картки, а також оплата різних видів послуг з використанням карт.

  Кредитний експерт. Експрес-кредит, кредит готівкою, іпотека, автокредит, кредит під заставу.

У 2005 році була здійснена четверта емісія акцій, в результаті якої статутний капітал Банку було збільшено до 530 000 000 крб., що зміцнило позиції Банку на фінансовому ринку і дозволяє обслуговувати по всьому спектру фінансових послуг компанії енергетичного сектору, малого та середнього бізнесу і індивідуальних підприємців, розвивати роздрібне кредитування.

  Гроші для підприємця - мікрофінансів

З 2005 року Банк проводить політику активного регіонального розвитку. Створені Західно-Сибірський, Московський, Іжевський, Каширський, Красногорський, Митіщинській, Нижегородський, Орєхово-Зуєвський, Троїцький, Челябінський філії Банку, на черзі — ще понад 30 відділень в Підмосков’ї, Поволжі і в Сибіру. Також планується розширення наявного продуктового ряду за основними напрямками обслуговування клієнтів.

  Яку кредитну картку вибрати? умови з пластикових карт

Categories: Без рубрики

Comments are closed.