Банки України

Купуючи майно в лізинг, Ви отримуєте ряд переваг, недоступних при інших формах фінансування. А звертаючись до компанії «АІС-Лізинг», Ви набуваєте не тільки компетентного лізингодавця, а й надійного партнера. Для насперспектива подальшого розвитку партнерських відносин важливіше сьогочасної вигоди. «АІС-Лізинг» використовує індивідуальний підхід в роботі з клієнтами. Тому ми здатні запропонувати умови співпраці, максимально вигідні для кожного. Наші Клієнти — це наші партнери!

Можливість оновлення основних фондів при мінімальній фінансовій навантаженні. Щоб триматися на плаву у конкурентному ринковому середовищі, необхідно крокувати в ногу з часом. Застарілий автопарк — одна з ознак відставання від науково-технічного прогресу. А значить, ризик втратити бізнес-позиції. За допомогою лізингу Ви зможете своєчасно оновлювати матеріально-технічну базу свого підприємства. При цьому, не витягуючи багато грошей з обігу.

Збереження вільних грошових коштів. З одного боку, розвиток бізнесу вимагає оборотності грошових активів. З іншого, на придбання транспортних засобів потрібні гроші. Лізинг здатний вирішити цю дилему. Адже механізм лізингу не вимагає вилучення з обігу значних грошових коштів.

Оптимізація оподаткування. За допомогою лізингу можна заощадити на податках. Згідно з податковим законодавством, лізингові платежі частково або в повному обсязі (залежно від виду лізингу) відносяться на собівартість продукції. А значить — зменшують базу оподаткування по податку на прибуток. Крім того, базу оподаткування зменшують і амортизаційні відрахування від балансової вартості предмета лізингу.

  kaspersky kliuci activatii 2013

1. Оперативність. Поділяючи головний принцип будь-якого бізнесу «час — гроші», компанія «АІС-Лізинг» прагнути економити час своїх клієнтів. За час роботи компанія «розвинула» максимальну швидкість ухвалення рішення при розгляді заявок потенційних лізингоотримувачів. Зараз вона становить від 30 хвилин до 3-х днів. При цьому пакет необхідних для підписання лізингового договору документів зведений до мінімуму.

3. Оптимальні терміни лізингу. Досвід підказує, що брати майно в лізинг менш ніж на рік — нерентабельно. Так само, як і «розтягувати» виплати більш ніж на 4 роки. Компанія «АІС-Лізинг» вивела оптимальний період для виконання лізингових зобов’язань — від 1 до 4 років. І вдало використовує його в своїх програмах.

4. Зручна валюта. При нестабільному фінансовому ринку складно віддавати перевагу якійсь одній валюті. Тому «АІС-Лізинг» проводить фінансування проектів, як у гривні, так і в доларах США. При виборі гривні, платежі зафіксовані по курсу НБУ.

  Умови надання «Іпотечного кредиту» в Ощадбанку Росії. : Іпотека

5. Мінімальний аванс. Щоб розширити коло клієнтів і зробити фінансове навантаження для них мінімальної, компанія «АІС-Лізинг» ввела самий «низький» на ринку поріг авансового платежу-від 10%.

6. Помірні відсотки. Вартість лізингових послуг від компанії «АІС-Лізинг» складає від 7 до 12,5% на рік (без урахування страхування і технічного обслуговування). При цьому є можливість дострокового погашення лізингових платежів.

7. Широке коло клієнтів. Стати клієнтом «АІС-Лізинг» може кожен! Тут будуть раді, як підприємствам (причому, різної форми власності, включаючи комунальні і державні госпрозрахункові підприємства), так і фізичним особам.

9. Зручна схема виплат лізингових платежів. Схема розрахунків за договором лізингу увазі або рівні щомісячні платежі, або змінюються з плином часу в бік зменшення. За бажанням клієнта, можливий гнучкий графік виплат з урахуванням сезонності бізнесу. Це допоможе точно розрахувати бюджет Вашого бізнесу протягом терміну дії договору лізингу і управляти грошовими потоками.

  АІС лізинг

Клієнт отримує комплексну послугу, яка має ряд переваг. Серед них, відсутність необхідності мати взаємини з податковою інспекцією по звітності за купівлю валюти (у разі прив’язки до курсу іноземної валюти) та звітності щодо сплати до Пенсійного Фонду

Можливий варіант зворотного лізингу, при якому лізингоодержувач продає свої ліквідні основні фонди лізингової компанії і тут же отримує їх у користування за договором фінансового лізингу

10 — 15 (авансовий платіж, комісія банку за видачу кредиту, комісія банку за конвертацію валюти і платіж до Пенсійного фонду *, страховка, держмито за нотаріальне оформлення застави, послуги нотаріуса, 3% до Пенсійного фонду, транспортний збір, платежі за номерні знаки, тех.осмотр, талон тех.осмотра, свідоцтво про реєстрацію, комп’ютерні послуги тощо)

Categories: Без рубрики

Comments are closed.