Банки України

Іпотечна експертиза

АІЖК: іпотечний калькулятор

АІЖК є спеціалізованою компанією, що надає послуги з отримання житлових кредитів. Саме агентство видачею кредитів не займається, воно лише допомагаєпідібрати оптимальну іпотечну схему, зібрати пакет необхідних документів для отримання позики, підібрати відповідне житло, також надає АІЖК іпотечний калькулятор, за допомогою якого можна оцінити розмір необхідного позики.

Сам же іпотечний кредит можна отримати в банку-партнері АІЖК, який працює за його програмою. Заставоутримувачем при укладанні іпотечного договору через агентство виступає саме агентство, а не банк.

  Іпотека в 2011 році: тенденції минулого року і прогноз розвитку

Перш ніж оформляти іпотечний кредит, краще скористатися запропонованим АІЖК іпотечним калькулятором, створеним для розрахунку платежів по іпотеці. Він дозволяє здійснити всі розрахунки з житлового кредитування. Наявний на сайті АІЖК іпотечний калькулятор являє собою спеціальну програму, до якої необхідно ввести вихідні дані для отримання розрахунків по іпотеці. З його допомогою можна розрахувати:

Для розрахунків пропонований АІЖК іпотечний калькулятор використовує дані про доходи позичальника і терміни кредитування. Іпотечний калькулятор дозволяє позичальникові оцінити свої фінансові можливості і зробити висновок про те, чи зможе він вносити іпотечні платежі. Також він дає можливість порівняти пропозиції по іпотеці і вибрати найбільш оптимальний варіант.

  КЕМЕРОВО. Продаж будь-якої машини в кредит. - Сторінка 2

Збираючись скористатися наявним на сайті АІЖК іпотечним калькулятором, потрібно мати на увазі, що він не враховує додаткових платежів, комісій та прихованих відсотків, закладених в іпотечний кредит. У їх числі може бути страховка, комісійний збір за відкриття рахунку, за його ведення, витрати на державну реєстрацію нерухомості, відсотки, які беруться за переведення в готівку грошових коштів.

У налаштуваннях пропонованого АІЖК іпотечного калькулятора можна вибрати одну з двох схем кредитних виплат — диференційовану або аннуїтетную. Іпотечний калькулятор дозволяє отримати необхідну інформацію, порівняти різні види кредитних програм, не вдаючись до допомоги працівників банку. Таким чином, можна заощадити час і заздалегідь підготуватися до того, що можна очікувати від іпотеки.

  Як активувати кредитну картку? Що таке активація?, - Поради клієнтам банків

Обговорення статті

Знаходять:

  • іпотечний калькулятор україна
Categories: Без рубрики

Comments are closed.