Банки України

АК БАРС

АК БАРС — Мегаполіс

Програма «АК БАРС — МЕГАПОЛІС» є власною програмою Банку і поєднує в собі всі переваги програм кредитування відповідно до стандартів ВАТ «АІЖК» і власних програм Банку.Кредит надається на придбання квартир. Нерухомість, що купується оформляється у власність позичальника (одного або декількох). Кредитування здійснюється у всіх територіальних підрозділах Банку.

Якщо у Вас є позитивна кредитна історія чи «зарплатна» картка Банку Ви можете скористатися Програмою лояльності з надання знижок сумлінним клієнтам і власникам «зарплатної» картки Банку.

При відсутності страхового забезпечення у вигляді особистого страхування Позичальників від нещасних випадків і хвороб, відповідний розмір процентної ставки збільшується на 2,00 процентних пункту.

Перелік необхідних документів

Копія трудової книжки, завірена роботодавцем. На останньому аркуші копії має бути запис відділу кадрів «Працює в даний час», за відсутності такого запису надається довідка з місця роботи.

  Чому банки відмовляють у автокредиті? :

Копія нотаріально засвідчена згода чоловіка / га (надається у разі, якщо за умовами Іпотечної угоди Позичальник є Заставником купованого Предмету іпотеки і при цьому полягає в зареєстрованому шлюбі, а чоловік / га Позичальника не бере участі в Іпотечної угоді в якості Позичальника та / або заставодавця);

Документи, що підтверджують доходи для осіб, які працюють за наймом, повинні бути підписані уповноваженою особою організації не більш ніж за 1 (один) календарний місяць до дати надання даних документів до Банку. Після подачі документів, що підтверджують дохід Позичальника, в Банк, термін їх дії складає 3 (Три) календарних місяці з 1 числа місяця їх підписання уповноваженою особою організації — роботодавця. Термін дії даних документів не повинен минути до моменту прийняття рішення про надання кредиту Уповноваженою особою / Кредитним комітетом Банку. В якості зазначених документів можуть виступати:

— довідка з місця роботи, підписана керівником організації та головним бухгалтером і завірена печаткою організації, за останні 6 місяців (оформляється відповідно до Додатку № 17); або

  Чим загрожує банкам новий закон про дострокове погашення кредитів? - Кредіти.Ру - іпотечне кредитування (квартира в кредит), автомобіль в кредит, кредитні картки, лізинг, факторинг, кредитування малого бізнесу, споживчий кредит, кредити на невідкладні потреби

— копії однієї з наступних податкових декларацій: податкова декларація з податку на прибуток організацій / податкова декларація по єдиному податку на поставлений дохід для окремих видів діяльності / податкова декларація з податку, що сплачується у зв’язку із застосуванням спрощеної системи оподаткування / податкова декларація по єдиному сільськогосподарському податку сплаті поставлений податку (за останні 2 квартали);

За наявності у Клієнта таких доходів, як, наприклад, доходи від оренди, дивіденди, відсотки, надаються документи, що підтверджують їх фактичне отримання за останні 12 місяців (наприклад, відповідні договори). При цьому дані види доходів повинні мати постійний, а не разовий характер.

Довідка з Пенсійного Фонду РФ про розміри залишку коштів материнського (сімейного) капіталу (надається при іпотечному кредитуванні з використанням коштів материнського (сімейного) капіталу).

  Комерційні інтернет-кредити

Вимоги до позичальника

вік від 18 років на початку до 70 років (вказані мінімальний вік на момент оформлення іпотечного кредиту і максимальний вік на момент виконання останнього платежу за кредитним договором);

Страхування нерухомості здійснюється в обов’язковому порядку. Страхування життя і втрати працездатності позичальника здійснюється на розсуд позичальника, при цьому цінові параметри кредиту залежать від наявності даного виду страхування. Особисте страхування Позичальників від нещасних випадків і хвороб.

Ставки

Курси обміну валют

Categories: Без рубрики

Comments are closed.