Банки України

Ви тут

Активним користувачам карток з MasterCard PayPass ® Банк «Тінькофф Кредитні Системи» і MasterCard поповнять рахунок мобільного

Київ, 1 листопада 2013 Банк «Тінькофф Кредитні Системи» іMasterCard вирішили преміювати найбільш активних користувачів технології платежів в один дотик MasterCard PayPass ® — власників карток банку «Тінькофф Кредитні Системи», перерахувавши 3 000 рублів на їх рахунки у стільникових операторів. Спеціальна акція триватиме з 1 листопада по 31 грудня 2013 року, призи отримають 333 переможця, які вчинили у листопаді-грудні найбільшу кількість платежів по карті за допомогою технології MasterCard PayPass.

Грошовий приз чекає держателів дебетових рублевих карт Tinkoff Black з інноваційною технологією MasterCard PayPass. В акції можуть взяти участь і клієнти, вперше замовили собі таку картку в ТКС Банку в період акції, і клієнти, які отримали Tinkoff Black з MasterCard PayPass раніше. Тримачі дебетових карт без MasterCard PayPass мають можливість безкоштовно перевипустити карту і приєднатися до акції.

  Як відобразити в бухгалтерському обліку магазина операції при розрахунку за допомогою платіжних карт?

У січні 2013 року будуть визначені переможці акції — 333 клієнта ТКС Банку. Якщо кілька учасників акції зроблять рівну кількість операцій, переможцем буде визнаний учасник, що зробив першу операцію раніше за інших. Не пізніше 25 січня 2013 банк сформує список переможців акції і направить 3 000 рублів на поповнення балансів їх стільникових телефонів (основного контактного телефону клієнта в банку).

Технологія платежів в один дотик MasterCard PayPass дозволяє здійснювати щоденні покупки за допомогою банківської карти легко і швидко. Для оплати товарів або послуг досить доторкнутися картою до терміналу. А якщо сума покупки не перевищує 1 000 рублів, клієнтові не потрібно підписувати чек або вводити ПІН-код.

  Тенденції зміни процентних ставок за кредитами

MasterCard PayPass приймають більше 500 000 торгових майданчиків в 41 країні. Список компаній, які приймають платежі таким способом, постійно розширюється. У Росії це заправки ВР, ресторани KFC, Subway і інші — детальна інформація на сайті MasterCard Інформацію про інноваційну безконтактної технології MasterCard можна дізнатися на mastercard.ru / paypass

Крім сучасної технології безконтактних платежів дебетові рублеві карти Tinkoff Black надають клієнтам ряд інших переваг. На залишок до 200 000 рублів банк нараховує дохід 10% річних щомісяця. Кожні три місяці оголошуються категорії товарів, при оплаті яких банк перераховує cashback — повертає на рахунок клієнта 5% суми покупок, сплачених карткою. За спеціальними програмами з партнерами банку нараховується підвищений cashback — 10%. У жовтні-грудні 2013 пройдуть спеціальні програми з інтернет-магазинами OneTwoTrip (onetwotrip.com) і Philips (shop.philips.ru). Зняти готівку з картки можна безкоштовно в банкоматах будь-яких банків світу при сумі зняття вище 3 000 рублів.

  Кредит під заставу нерухомості Київ - Кредит під заставу нерухомості

Додати відгук

Plain text

Курси валют:

Кредитні карти Банків:

Categories: Без рубрики

Comments are closed.