Банки України

Користувачі на сайті

«Альфа-Банк» відкрив у Калінінграді центр іпотечного кредитування

Центр іпотечного кредитування розташований в Калінінградському філії «Альфа-Банку» за адресою: пл. Перемоги,4. Директором з іпотечного кредитування Калінінградського філії призначений Сергій Литвинов.

У Калінінграді частка іпотечних угод у загальній масі купівлі-продажу нерухомості становить 25%. У середньому реєструється близько 50 іпотечних кредитних угод на місяць, середня сума кредиту 1 млн. рублів, щомісячний обсяг ринку іпотечного кредитування становить близько 50 млн. рублів. За результатами досліджень «Альфа-Банку» більше 70% сімей бажають поліпшити житлові умови. «Ринок нерухомості Калінінграда має колосальний потенціал для подальшого зростання, а місцеві ріелтерські компанії володіють високим рівнем професіоналізму. Тому ми переконані, що відкриття тут іпотечного центру абсолютно виправдано, і наші іпотечні програми будуть користуватися попитом», — прокоментував керівник блоку «Іпотечне кредитування» » Альфа-Банку «Ілля Володимирович Зибарев.

У Калінінграді «Альфа-Банк» буде пропонувати різні програми іпотечного кредитування на вторинному ринку нерухомості — позики з мінімальним початковим внеском 10% і 15% від вартості житла, а також кредит під заставу перебуває у власності квартири. Процентні ставки за іпотечними програмами «Альфа-Банку» становлять від 9,3% у доларах США та від 10% річних у рублях РФ. Термін кредитування — від 5 до 20 років.

  Фінансові інструменти

Також банк планує розвивати відносини з місцевими ріелторськими компаніями, корпоративними клієнтами та клієнтами банку, пропонуючи взаємовигідні умови співпраці. Розроблені банком партнерські програми вже працюють у всіх регіонах присутності.

  Домострой - Для чого учасникам ринку нерухомості закриті пайові інвестиційні фонди? : Аналітика

Іпотечне кредитування в «Альфа-Банку» для фізичних осіб і корпоративних клієнтів, було запущено в серпні 2006 року. У 2007 році банк планує відкрити ще 9 іпотечних центрів у містах «мільйонниках». Частка регіонів у загальному портфелі іпотечних кредитів «Альфа-Банку» на сьогоднішній день досягає 25%. До кінця 2007 року банк планує збільшити регіональний портфель до 40%, а загальний обсяг портфеля іпотечних кредитів в 10 разів. В даний час щомісячний ріст продажів кредитів на покупку нерухомості в «Альфа-Банку» складає 20-25%.

В даний час у банку діють 9 іпотечних центрів, і кредитування здійснюється в Київі, Львові, Нижньому Новгороді, Новосибірську, Казані, Уфі, Самарі, Красноярську і Калінінграді, а також містах Московської, Ленінградської, Нижегородській, Новосибірській, Самарської , Калінінградської областей, Башкортостану, Татарстану і Красноярського краю.

  Кредити пенсіонерам Хабаровськ, кредит для пенсіонерів в ощадбанку

Ознайомтесь з діючими на сьогоднішній день в Калінінграді процентними ставками та іншими умовами за кредитами «Альфа-Банку» для фізичних осіб. Порівняйте їх з процентними ставками та іншими умовами по іпотечних кредитах інших банків.

«Банки Калінінграда» (С) 2007-2010. Каталог банків, іпотека, кредити, банки, вакансії Калінінграда, курси валют, новини Калінінграда, г.Калининград. При використанні матеріалів сайту, посилання на «Банки Калінінграда» обов’язкове!

Categories: Без рубрики

Comments are closed.