Банки України

Альтернатива іпотеці

Придбати хорошу квартиру, виклавши відразу її повну вартість, на сьогоднішній день мало кому під силу. Більшість населення сподівається купити нерухомість по іпотеці .Але ж і іпотечний кредит доступний не кожному. Для того, щоб банк видав кошти на покупку просторої кватири в гарному будинку, потрібно заробляти, як мінімум, $ 2000 щомісяця, мати власні накопичення на початковий внесок, а також враховувати інші додаткові витрати по кредиту, що включають різні комісії, страховку і т.д . Доводиться шукати альтернативу іпотеці.

Першої альтернативою іпотеці є ЖБК — житлово-будівельний кооператив. Він створюється для будівництва конкретного будинку. Будівництво оплачують або самі члени ЖБК, або частина грошей береться в банку. Створюється «загальний котел», з якого в міру накопичення необхідних сум за рахунок внесків нових членів оплачується придбання квартир для членів кооперативу, що вступили в нього раніше. Таким чином, якийсь час доводиться чекати в черзі, даючи кооперативу (а фактично іншим його членам) користуватися внесеними засобами.

ЖНК — житлово-накопичувальний кооператив — інша альтернатива іпотеці, також діє за принципом взаємодопомоги. Протягом, як мінімум, двох років (на практиці довше) член кооперативу зобов’язаний поповнювати загальну касу членськими внесками, і якщо за цей час він накопичив 30-50% від вартості житла, він отримує із загальної каси решту суми і купує житло (або встає в чергу за її отриманням). Потім протягом не більше півтораразового терміну очікування кредиту він повинен розплатитися з кооперативом. Тобто, якщо за чотири роки вдалося накопичити 40% вартості житла, за наступні два роки необхідно буде погасити залишилися 60%.

  Агентство Нерухомості "Тріумфальна арка" :: Про компанію :: Преса про нас :: Шукаю роботу. Нерухомість - пропонувати

Переваги ЖНК порівняно з іпотекою — це низькі відсотки за позиковими коштами, значно менші додаткові витрати при отриманні позики, мінімальний початковий внесок, відсутність необхідності підтверджувати свої доходи. Можна зарахувати наявне житло або житловий сертифікат (для військових).

Недоліки ЖНК — це тривалий період накопичення без задоволення в’їхати в куплену квартиру. А також те, що, навіть в’їхавши, нарешті, в квартиру, власником її член ЖНК не є до тих пір, поки повністю не погасить борг. Квартира продовжує знаходитися на балансі ЖНК — тим самим позичальник приймає на себе всі ризики, пов’язані з діяльністю кооперативу, до моменту повного погашення кредиту. З тієї ж причини член кооперативу не зможе отримати податкове вирахування, поки не стане власником.

  Фабрика з продажу паспортів РФ, ряду країн Європи, водійських та інших посвідчень і свідоцтв, дипломів вузів, кредитних карт, устаткування відновила роботу ... . Дошка оголошень на будівельному порталі. Оголошення будівництва та ремонту. Подати оголошення про будівельні товари і послуги.

На відміну від ЖНК та ЖБК споживчий кооператив не обмежений жорсткими «рамками». У результаті в таких кооперативах є можливість отримати житло у власність вже через 3 — 6 місяців після вступу в ПК. При цьому розмір суми, яку кооператив додає при покупці квартири, може скласти до 70%.

Потрапити в кооператив куди легше, ніж включитися в іпотеку. Стати пайовиком може практично будь-який — досить досягти 16 років і мати паспорт. Підтвердження розміру доходів також не потрібно.

Плюс до всього, завдяки особистому повноправної участі в діяльності кооперативу, пайовики можуть впливати на його рішення і дії, отримувати інформацію про стан справ. Це дозволяє контролювати ситуацію, у тому числі при необхідності вчасно продати свій пай, повернувши вкладені гроші.

  Гаражі можуть з'явитися на перших поверхах багатоквартирних будинків Ольга Ігнатова Російська газета Гаражі можуть з'явитися на перших поверхах багатоквартирних будинків

Говорити про достоїнства і недоліки різних форм житлової кооперації можна нескінченно довго. Ймовірно, правильніше буде не протиставляти накопичувальну і іпотечну схеми. У більшості країн, де успішно функціонують накопичувальні схеми, вони є попереднім етапом переходу до іпотеки.

Нерухомість та ціни; планування квартир; комерційна та житлова нерухомість; продаж і оренда квартир, вторинне житло; склади, офіси, будинки, дачі, котеджі, земельні ділянки; готовий бізнес; новини нерухомості; планування квартир; зняти квартиру без посередників < / p>

Знаходять:

  • альтернатива іпотеки
Categories: Без рубрики

Comments are closed.