Банки України

Андрій Батурин: «Іпотеку я отримав по блату»

телеведучий

При виборі банку я спираюся на поради знайомих, які тримають свої гроші на зберіганні у фінансових структурах. Сарафанне радіо для менедуже важливо! Однак найкращий варіант, це коли в керівництві банку ти когось знаєш особисто.

На даний момент я співпрацюю з декількома банками. Перш за все це Сітібанк і Ощадбанк. Один наш, суто сірячинна, а другий славиться своїми технологіями. Так, всю інформацію від Сітібанку я отримую в режимі онлайн, і мене це дуже влаштовує. Я рядовий клієнт Сітібанку вже п’ять років. Задовольняє, як виглядають офіси та система роботи з клієнтами.

У Сітібанку я частково зберігаю свої гроші і часто користуюся його кредитними картами. Особливо це зручно при виїзді за кордон. Вперше кредитка у мене з’явилася, коли працював ведучим на Першому каналі, — зарплата «телезірки» не настільки велика, як прийнято думати. Не стану приховувати, кредитна карта деколи допомагала моїй родині дожити до зарплати. Кредиток у мене дві — одна з лімітом 220 тис. рублів, а друга, додаткова, ще на 120 тис. У загальній складності за нинішніми цінами це близько 10 тис. доларів.

  АЛЬФА ПЛЮС - офіційний дилер SUZUKI (Сузукі) в Харкові, Продаж і обслуговування Suzuki Grand Vitara, SX4, Jimny в Харкові - Сервіс SUZUKI

З іпотекою я стикнувся. Тут мені допоміг Росбанк, з яким досі співпрацюю. Квартиру по іпотеці купував дуже давно і був одним з перших, хто даним продуктом в нашій країні скористався. Процедура пройшла нелегко, тому що в той час іпотеку давали не всім, і, можна сказати, я її отримав по блату. Іпотеку брав у валюті на 10 років і досі не погасив. А навіщо? Сім років виплат вже позаду, залишилося всього три роки. Перекладати кредит в рублі теж не хочу, адже до кризи виплачувати у доларах було дуже зручно, тоді американська валюта коштувала дешево і, по суті справи, цей кредит був для мене безкоштовний. Тепер прийшов час повернути банку його чесно зароблений відсоток. Я готовий поділитися за ті два-три роки, що було мені щастя. Дивлюся в майбутнє з оптимізмом, незважаючи на кризу. У мене є якась сума, яку я можу внести за раз, покінчивши з іпотекою, проте поки так чинити не має наміру.

  Банківські послуги

Ні в ПІФи, ні в депозити я ніколи не грав. Всім раджу: якщо хочете реально накопичити, то вкладайтеся в страхування життя. Це, по-моєму, набагато кращий продукт для збереження заощаджень. Якщо травма або що, то родичі отримають гроші в повному обсязі. Я немолодий, мені вже потрібно замислюватися про пенсію. На Заході люди починають відкладати на старість з першої зарплати. Ось страхування життя і стало для мене хорошою підмогою. Тут, правда, потрібно обмовитися, що це довгі гроші, адже страхові компанії дуже консервативні в розміщенні коштів. Прибутковість тут невелика.

У страховому бізнесі зараз йде активне злиття і поглинання компаній, хоча перша десятка, думаю, вже вишикувалася. За останні два роки зникло близько трьохсот компаній, і цей процес триває. Сьогодні на ринку працює близько 800 страховиків.

  Московський Кредитний банк - картка емітента

Я зберігаю частину грошей в Сітібанку і користуюся його кредитними картами. Вперше кредитка у мене з’явилася, коли працював ведучим на Першому каналі, — зарплата «телезірки» не настільки велика, як прийнято думати. Не стану приховувати, кредитна карта деколи допомагала моїй родині дожити до зарплати.

Я зберігаю частину грошей в Сітібанку і користуюся його кредитними картами. Вперше кредитка у мене з’явилася, коли працював ведучим на Першому каналі, — зарплата «телезірки» не настільки велика, як прийнято думати. Не стану приховувати, кредитна карта деколи допомагала моїй родині дожити до зарплати.

«Ренесанс Кредит» і Банки.ру
Categories: Без рубрики

Comments are closed.