Банки України

Авто заставу

Авто заставу — одна з найпопулярніших сучасних форм кредитування фізичних осіб і представників малого та середнього бізнесу. Для того щоб найбільш точно і повно розповістипро цю банківську послугу — дамо відповідь на найбільш часто задаються.

— Це форма кредитування, коли транспортний засіб (автомобіль, мотоцикл, яхта та інші) є запорукою і служить способом (частковим або повним) забезпечення, який гарантує погашення взятих зобов’язань при отриманні позики або кредиту.

— Перший кредит був виданий в США в середині XX століття, і йому треба було всього кілька років, щоб завоювати популярність не тільки у американців, а й у жителів усіх великих європейських країн.

У нашій країні перші кредити під заставу автомобіля були видані на початку XXI століття, разом з розвитком нових форм ринкової економіки. Спочатку цей сегмент кредитування був поширений тільки в Київі та інших великих містах, а тепер доступний навіть жителям селищ міського типу.

— Оформлення кредиту в банку процедура знайома практично 80% росіян, а от кредити під заставу, у тому числі і заставу рухомого майна, не так поширені і доступні, найчастіше ними користуються підприємці. Інформацію про умови оформлення і отримання такого кредиту можна отримати в офісі будь-якого комерційного чи державного банку (Ощадбанк та інші) або звернутися в автоломбард. Вибір завжди за клієнтом.

  Рефінансування кредитів. Що дає позичальнику рефінансування кредиту?

Саме слово ломбард припускає, що там видають гроші під заставу якого майна. Автоломбард, відповідно, видає кредити або позики під гарантію, яку забезпечує заставу особистого автотранспорту. Як правило, автоломбард поєднує в собі ще кілька супутніх видачу кредиту функцій: платна стоянка під закладений транспорт, експерт-оцінка автомобілів та реалізація майна, яке не було забезпечено (неповернення кредиту).

Кредитування під заставу транспортних засобів або іншого майна відноситься до споживчого виду кредитування системі, а тому вимагає меншого пакету документів, в порівнянні з послугами банківської системи кредитування. До того ж заставу підвищує шанси на отримання без поручительства і без перевірки кредитної історії. Перевага оформлення автокредиту в банку порівняно з автоломбардів — полягає в більш низькій процентній ставці, а недоліки — у більш значних тимчасових витратах (формальностей більше і не так добре відпрацьована сама система оформлення та отримання). Також банки рідше, ніж автоломбарди йдуть на те, щоб автомобіль після отримання грошей залишався в користуванні власника.

  Арбузов розповів, які умови іпотечного кредитування будуть в 2013 році, Новини нерухомості, Новини бізнесу

Автоломбарди за кілька років своєї роботи на ринку кредитування завоювали собі репутацію організацій, в яких працюють професіонали своєї справи, які вміють цінувати час клієнта і свою працю. Швидкість оформлення максимум кілька годин, оцінка проводиться тут же, з документів необхідні тільки паспорт і документи на транспорт. Розмір кредиту, що надається варіюється від 40 до 80%, сума залежить від терміну кредиту, стану автомобіля та додаткових умов. До додаткових переваг можна віднести: можливість користуватися автомобілем протягом усього терміну кредитування і діагностику технічного стану заставленого транспортного засобу. До недоліків можна віднести високу процентну ставку, яка продиктована великим рівнем ризику, адже у випадку непогашення кредиту ломбард самостійно займається реалізацією закладеного автомобіля, а конкуренція на цьому ринку дуже висока.

Автоломбарди йдуть назустріч своїм позичальникам і при виникненні труднощів продовжують термін погашення, а при достроковому погашенні — зменшують відсоткову ставку. Також паралельно з отриманням кредиту можна нотаріально оформити угоду купівлі-продажу, страховку і дізнатися історію свого автомобіля і офіційний документ, що підтверджує його юридичний статус

  Автоломбард Донецьк, кредит під заставу Донецьк, авто заставу, взяти грошей в кредит, авто під заставу, кредит під заставу автомобіля, кредит заставу авто, візьму гроші під відсотки, терміново потрібні гроші, де взяти грошей в кредит, де взяти грошей швидко, кредит під заставу машини, автоломбард автомобіля, авто ломбард Луганськ, взяти кредит готівкою в Донецьку, кредит готівкою Маріуполь, кредити готівкою в Горлівці, кредити готівкою швидко

Стрімкий розвиток ринкових відносин у нашій країні, нестабільність економічної ситуації часто змушують підприємців брати гроші для того, щоб і діяльність їх фірми чи підприємства функціонувала без збоїв. Також бувають вигідні угоди, які вимагають миттєвих і високих грошових вливань. Саме це і вивело Автозалог в лідери кредитних послуг — вони дозволяють отримати гроші швидко і на вигідних умовах.

У висновку хочеться сказати, що це відповіді лише на основні питання про те, що таке авто заставу , історія його розповсюдження, процедура оформлення та загальне уявлення, де і як його оформити. Для того щоб зробити остаточний вибір, необхідно зібрати інформацію про надання цієї послуги в конкретному місті, банку, ломбарді з урахуванням індивідуальних переваг.

Інші статті на тему позику і заставу

Знаходять:

  • Кредити та позики під заставу авто в Черкасах від підприємців?
Categories: Без рубрики

Comments are closed.