Банки України

Автокредит без початкового внеску

Якщо ви бажаєте придбати собі автомобіль в кредит, а коштів на виплату початкового внеску немає, то тут виявиться до речі програма «Автокредит без початкового внеску». Цяпрограма дуже популярна серед позичальників.

Головна та найпривабливіша особливість цього виду кредиту — це те, що не потрібно збирати великі гроші на виплату першого внеску, машину можна придбати прямо відразу. Можна взяти невелику суму — 2-3 тисячі, а можна і досить серйозну — порядку 40 000 у.о. Термін виплати може триває до п’яти років, а мінімальний становить рік.

Особливості

Всі ставки для автокредиту без початкового внеску стандартні. Вони варіюють від десяти з половиною до чотирнадцяти відсотків, і залежать від терміну, на який клієнт хоче взяти автомобіль в кредит. Чим термін коротше, тим і менше ставка і навпаки. Також розмір ставки залежить від валюти. Виходячи з практики, автокредит у доларах виходить дешевше, ніж в рублях, різниця може становити близько 4%, це досить вигідно, навіть з урахуванням інфляції теперішнього і майбутнього часу. Радиться брати кредит у тій валюті, в якій отримуєте свої основні доходи, таким чином ви зможете уникнути ще додаткових витрат на конвертацію.

  Автокредит - кредит на автомобіль, вибір авто в кредит, машина в кредит

Комісія, знімається за кредит невелика — приблизно від 100 до 200 у.о., а деякі банки можуть взагалі її не брати, за умови, що у вас вже є рахунок в тому банку, де ви берете кредит. У клієнта також є можливість достроково погасити кредит. Варто також відзначити таку різновид автокредиту, як автокредит з мінімальним внеском. Як правило він становить близько 5%.

  Кредити на освіту стають більш доступними, Кредитування бізнесу. - Вся правда про кредити

Чим відрізняється автокредит без первісного внеску від інших програм кредитування?

У першу чергу, банк висуває великі вимоги щодо кредитоспроможності клієнта. Для цього потрібно надати копію трудової книжки, яка засвідчується роботодавцем, вона служить підтвердженням наявності у вас роботи, бухгалтерської форми 2 — ПДФО за останні шість місяців, або інший документ, який може підтвердити розміри ваших доходів за останні пів-року.

У разі, коли клієнт є індивідуальним підприємцем, то йому необхідно надати податкову декларацію. Потрібно не тільки донести відомості про розмір доходів, а й правильно їх підтвердити. Потрібен також підготувати документи про наявність небудь нерухомості — квартири, дачі і т.д.

  Агропромкредит - кредити готівкою, кредитні картки, автокредит, іпотека, заявка на кредит

Знаходять:

  • авто під виплату
  • авто під виплату без першого внеску
  • машина на виплату
  • взяти авто під виплату
  • авто на виплату без першого внеску
  • взять машину в кридит без першого внеску киэв
  • взяти авто без першого внеску
  • авто под виплату бу
  • авто под виплату
  • авто на виплату
Categories: Без рубрики

Comments are closed.