Банки України

Розбираємо всі умови і тарифи автокредиту в Росбанке

Що стосується кредитів, особливо, якщо в розрахунок йдуть великі суми, кожен банк пропонує свої «смакоту». Автокредит в Росбанке нестав винятком з цього правила. Банк готовий виконати будь-який ваш каприз: оформити кредит без страховки, без початкового внеску і навіть протягом двох годин. Але, як відомо, за всі свої капризи потрібно платити.

Насамперед, необхідно якось систематизувати дані за кредитами Росбанка на купівлю автомобіля. Можна всі програми розділити на «Автостатус», «Автоекспрес» і «Автоекспрес без страховки».

Автостатус дозволяє придбати автомобіль фактично на стандартних умовах. Термін кредитування від півроку до п’яти років, процентна ставка в рублях 10-14,5% у доларах або євро, а у вітчизняній валюті під 13,5-18%. Для підвищення суми кредиту можна прийняти в розрахунок доходи не тільки позичальника, але і його дружини. Початковий внесок значиться, як 0%. Але слід пам’ятати, що чим більше цей самий внесок, тим менше процентна ставка по кредиту.

  Чим відрізняються дебетові та кредитні картки? - Рутвет

Для отримання такого автокредиту необхідно надати паспорт, водійське посвідчення, довідки про доходи. При оформленні позики на суму, що перевищує двадцять тисяч доларів, необхідно надати ще й копію трудової книжки, документ, що підтверджує відсутність проблем з армією. Також стануть в нагоді і свідоцтва про шлюб, народження дітей та інші «сімейні» документи.

Придбати за програмою автостатус можна автомобіль як новий, так і старий, як іномарку, так і вітчизняний. Зрозуміло, що на автомобілі з пробігом процентна ставка буде трохи вища, ніж на нові машини.

Автоекспрес оформляється з меншою кількістю документів і на порядок швидше, але на відміну від автостатуса, пропонується він тільки в рублях. Процентна ставка — 20-22%. Термін кредитування коливається від півроку до п’яти років. Нові автомобілі за такою програмою кредитування можна придбати без початкового внеску, а от для придбання іномарки з пробігом потрібно буде внести не менше 20% від її вартості.

  Калькулятор по кредитних картах

При оформленні автокредиту за програмами «статус» і «експрес» передбачається повний пакет КАСКО, а також страхування життя і здоров’я клієнта. Зрозуміло, це тягне за собою певні витрати і переплати. Останнім часом, багато клієнтів, попри вмовляння співробітників банку про необхідність страховки, намагаються будь-якими шляхами від неї відхреститися.

Росбанк врахував побажання клієнтів і створив програму автокредиту, при якій страховка не потрібна. Високі ризики банк компенсував за допомогою завищеною відсоткової ставки за кредитом — 22-27%. Крім того, від інших програм Автоекспрес без страховки відрізняється наявністю обов’язкового первинного внеску в розмірі не менше 20% від вартості автомобіля.

  Кредитний Консультант - АНКЕТА НА ОТРИМАННЯ СПОЖИВЧОГО КРЕДИТУ

Росбанк також пропонує поліпшення умов кредитування для сумлінних платників. Якщо ви вносите виплати в строк, то через деякий час банк знизить процентну ставку на 2%.

Ще одна програма кредитування носить назву «Переміни автомобіль». Вона передбачена для тих, хто вже придбав автомобіль за однією з програм автокредитування Росбанка. Пропонується продати куплений автомобіль, вирученими грошима погасити старий кредит і оформити новий на більш вигідних умовах.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.