Банки України

Стаж роботи в банківському кредитному секторі понад 25 років. Автор більше 50 тем семінарів, майстер-класів та тренінгів у сфері банківського кредитування. Практикуючий бізнес-консультант.

Автокредит з державнимсубсидуванням

Президентська програма державного субсидування автокредитів вступила в дію ще в 2009 р. На той момент планувалося, що отримати автокредит з державною підтримкою позичальники зможуть протягом 2010-2011 р.р. Однак незабаром програма стала користуватися такою популярністю, що її дія було вирішено продовжити ще на 2 роки.

У 2013 році на державне субсидування автокредитування з бюджету планується виділити 3253 млрд. рублів (на 17% більше, ніж у нинішньому році). У 2013 році програма все ще буде актуальною, проте обсяги її фінансування планується зменшити.

Суть автокредиту з державним субсидуванням

Скільки позичальник зможе заощадити на відсотках? Згідно з умовами програми державного субсидування автокредитів з бюджету погашається 2/3 ставки рефінансування.

  Альфа-Банк Кредитні новини: кредити та вклади, банки, автокредити, іпотека, кредити для бізнесу, споживче кредитування, кредитні карти на

Важливий момент! Багато позичальників помилково вважають, що ставка рефінансування і відсоткова ставка за кредитом у банку — це одне і те ж, тільки називається по-різному. Насправді підсумкова ставка за кредитом для позичальника являє собою суму цих 2-х елементів: поточна ставка рефінансування + відсоток конкретного банку.

Розмір першої складової встановлюється на рівні держави та Єдині абсолютно для всіх російських кредитно-фінансових установ. А от «накрутку» до ставки рефінансування кожен банк встановлює самостійно. Звідси і розкид за річними відсотковими ставками по одному і тому ж кредитному продукту в різних банках. Виходить, що програма державного субсидування автокредитів дозволяє заощадити не 2/3 всієї процентної ставки, а набагато меншу її частину.

Давайте подивимося на конкретні цифри. Ставка рефінансування в 2011 р. склала 8,25%. 2/3 від цієї суми рівні 5,5%. Ось саме на таку економію і може розраховувати позичальник, що оформлює автокредит в будь-якому банку в рамках цієї програми. Наприклад, якщо стандартна верстата по автокредитах в банку становить 17%, то позичальник буде платити по кредиту всього 11,5%, якщо 16% — 10,5% і так далі. Природно, оформити такий по-справжньому доступний кредит можна лише при дотриманні декількох обмежень.

  АЛІМЕНТИ

Умови отримання автокредиту з державним субсидуванням

3. Купується автомобіль повинен знаходитися в переліку автомобілів, який затверджений міністерством промисловості і торгівлі (50 найменувань). Наприклад, до цього списку, потрапили Chevrolet NIVA, Fiat Doblo, Skoda Octavia, Kia Spectra і, природно, практично всі моделі LADA, ГАЗ і УАЗ.

Вимоги до позичальника

  Класичні карти - дебетові, кредитні - Сбербанк Росії - неофіційний форум клієнтів і співробітників

Незважаючи на велику популярність автокредитів з державним субсидуванням (тільки за перший рік дії програми було видано майже 260 000 позик), отримати «дешевий» автокредит може далеко не кожен. Позитивне рішення за кредитом з державним субсидуванням отримує приблизно половина позичальників, які звернулися в банк.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.