Банки України

Як отримати вигідний автокредит?

Багато хто зараз задаються питанням, в якому банку Львова вигідніше взяти автокредит? Щоб поменше папірців, гроші — готівкою, та ще й без початкового внеску, щоб можна буловідразу сісти в машину і виїхати. І це цілком можливо! Здавалося б найпростіший відповідь — це взяти автокредит прямо в салоні, на щастя, зараз у всіх салонах є два-три представника банків з різними пропозиціями. Але от чи завжди їх кредити дійсно найдешевші і підходять за умовами? Давайте розбиратися.

Автокредит без початкового внеску

Оформити автокредит без первісного внеску досить важко — банк практично нічого про вас не знає, тому вам доведеться зібрати низку довідок, що підтверджують вашу платоспроможність. Крім того, потрібно бути готовим до того, що процентні ставки будуть вищі, ніж по звичайних кредитних програмах, так банки мінімізують ризики неповернення кредиту. Але якщо грошей на внесок у вас немає, а автомобіль купити хочеться, то оптимальне рішення в цьому випадку — звертатися в банк, де ви вже брали і благополучно виплатили кредит.

  Іпотечне кредитування. Теорія і практика

Автокредит без довідок та поручителів

Такий вид кредитування ще називають «автокредит за двома документами», тому що для його отримання потрібно тільки паспорт і другий документ за вашим вибором зі списку банку (права, закордонний паспорт, військовий квиток і так далі). У цьому випадку ви зможете легко отримати кредит у двох випадках:

  Кредит на навчання, як додатковий стимул навчання

При виплаті початкового внеску (чим більше, тим краще). Банки взагалі люблять позичальників з початковим внеском. Наявність великої суми грошей говорить або про економності, або про високий дохід. Згідно зі статистикою банків люди, що виплатили початковий внесок, з більшою часткою ймовірності акуратно розраховуються за кредити.

Пільгові автокредити

Всім відомо, що держава виділяла гроші на кредитування при купівлі позичальником автомобілів російського виробництва (у тому числі і західних брендів), це називалося пільговим автокредитуванням. Але програма не була продовжена на 2013 рік, так що зараз ця тема вже закрита.

  Кредит «Довірчий +» - Споживчі кредити на будь-які потреби - Кредити - Фізичним особам - Банк «Урал ФД», Перм - вклади, іпотека, кредитні картки, адреси банкоматів в Пермі

Допомога кредитного брокера при автокредитуванні

Якщо у вас виникли проблеми при отриманні кредиту (відмови, погана кредитна історія, відсутність довідок про доходи і так далі), то фахівці кредитного брокера КредитМаркет готові вам допомогти. Ми уважно вивчимо вашу ситуацію і запропонуємо кілька варіантів кредитування в різних банках. Ми допомагаємо в отриманні автокредитів і фізичним, і юридичним особам. Просто заповніть заявку на нашому сайті і ми зв’яжемося з вами.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.