Банки України

Автокредити: пропозиції від банків

Огляди кредитів

«Челябінвестбанк» пропонує своїм клієнтам різноманітні програми споживчого кредитування, що відрізняються своїми умовами. Серед цих програм коженпозичальник може підібрати саме той варіант, який буде максимально відповідати його потребам. Далі

Банк «Уралсиб» представив нову програму кредитування — споживчий кредит «Офіцерський», розроблену спеціально для військовослужбовців. Відмінною рисою цієї кредитної програми є знижена відсоткова ставка і вигідніші умови кредитування. Далі

Сьогодні отримати споживчий кредит не представляє складності — на ринку кредитування представлена ??велика кількість пропозицій. Значно складніше зробити правильний вибір. Далі

Банк «Союз» пропонує кредит «Потрібні гроші» — одна з вигідних програм кредитування, розроблена спеціально з урахуванням потреб фізичних осіб. Для оформлення цього кредиту не потрібно забезпечення, але доходи позичальника обов’язково повинні бути підтверджені офіційно. Далі

У сучасному світі, коли різноманітність товарів мимоволі ріже око і велика спокуса придбати ту чи іншу річ, ми часто стикаємося з дилемою, яка була озвучена ще у старому доброму фільмі «Кавказька полонянка»: «маю бажання, але не маю можливості» . Але на сьогоднішній день цю проблему допомагають вирішити банки, пропонуючи різні види і умови кредитування. Далі

  Метка - страхування ризику неповернення кредиту: Отримання кредиту в мікрофінансової організації Як не втратити гроші даючи в борг Відмова від страховки по кредиту Які порушення може внести банк в кредитну історію? Майстер-Банк захищається Кредит грошей Погашення кредиту.

Автокредитування в «Первобанке» — купуємо машину швидко 02.05.2013 Рубрика: Огляди »Автокредитування

Вигідну програму автокредитування пропонує «Первобанк». Скористатися послугами цієї програми можуть не тільки фізичні особи, а й підприємці, власники бізнесу. У кредит можна придбати легковий автомобіль або вантажне транспортний засіб вітчизняного або іноземного виробництва.

Відмінною особливістю кредитування в «Первобанке» є дуже гнучкі умови, які дозволяють будь-якому позичальнику підібрати оптимальний для нього варіант. Індивідуально визначається і процентна ставка по кредиту, яка в першу чергу залежить від розміру початкового внеску. При внеску, зробленому позичальником з власних коштів, у розмірі від 0 до 15%, встановлюються максимальні процентні ставки. Значно здешевити кредит дозволяє початковий внесок більше 50% від вартості автомобіля. Процентна ставка в цьому випадку становить від 14,5%.

  Іпотека: іпотечний калькулятор Ексель, як робити розрахунки за кредитом в Excel

Кредит може бути виданий на термін від 12 до 72 місяців. Термін кредитування — ще один критерій, який впливає на процентну ставку по позиці. Умови надання кредиту на купівлю нового або вживаного автомобіля в цілому не відрізняються.

Дещо інші умови кредитування встановлюються в тому випадку, якщо вартість автомобіля, що купується перевищує один мільйон рублів. У цьому випадку сума мінімального початкового платежу повинна бути не менше 25% від вартості автомобіля.

Кредит надається в рублях, мінімальна сума не обмежується, максимальна сума оцінюється фахівцями кредитного відділу банку після оцінки платоспроможності позичальника. Одноразова комісія за надання кредиту не стягується. Автомобіль, що виступає в якості застави, повинен бути застрахований від ризиків втрати і шкоди.

  Як правильно взяти споживчий кредит - Допомога позичальникові

Погашення кредиту здійснюється щомісячно рівними ануїтетними платежами відповідно до складеного графіка платежів. При купівлі вживаного автомобіля на момент повного погашення кредиту вік машини не повинен бути більше 10 (13) років, залежно від терміну кредитування.

Позичальником за кредитом може виступати громадянин Російської Федерації, вік якого на момент видачі кредиту досяг 23 років, а на момент його погашення не перевищує 65 років. Позичальник повинен мати постійну реєстрацію в регіоні присутності банку і офіційне місце роботи. Стаж роботи на останньому місці повинен бути не менше півроку.

Інші новини по темі:

Categories: Без рубрики

Comments are closed.