Банки України

Кредити

Контакти

(495) 661-65-48

Які марки авто найвигідніше купувати під час кризи або брати на їх купівлю кредит?

Економічна криза розбурхав весь світ, проник в усі сферижиттєдіяльності людини. Всього лише рік тому навіть не виникало і думки, що покупка автомобіля може бути відкладена унаслідок відсутності грошових коштів. Придбання автомобіля було цілком рядовою подією. Повсюдна продаж запчастин hyundai зробила корейський автомобіль чи не найбільш бажаним придбанням. Якщо ж не було готівки, то практично всі банки надавали можливість оформити спеціальний автокредит чи кредит на великі покупки. Зараз же ситуація різко змінилася і далеко не в кращу сторону.

Кращим варіантом вкладення вільних грошових коштів зазвичай вважається придбання або нерухомості, або дорогоцінних металів, або автомобіля. Особливо зараз, коли під впливом кризи почалися широкомасштабні розпродажі практично всіх найменувань товару, можна з великою знижкою придбати бажане. Багато вирішують для себе важливе питання, як вкласти гроші, щоб навіть якщо не отримати прибуток, то хоча б не втратити останнє.

  Як отримати кредит без довідки про доходи і початкового внеску

Зниження цін торкнулося і ринку автомобільних продажів. Звичайно, раніше теж спостерігалося таке явище, пов’язане зазвичай з сезонністю. Але зараз це ще одна можливість витратити гроші з користю, адже нікому невідомо, знеціняться вони надалі чи ні. Природно, що покупка автомобіля вимагає і додаткових вкладень. Запчастини, технічне обслуговування, витратні матеріали, страхування — це неповний перелік передбачуваних витрат у майбутньому. Для власників корейських автомобілів в меншій мірі доведеться піклуватися про ціни, адже, припустимо, запчастини hyundai sonata набагато дешевше, ні чим запчастини до решти автомобілям.

Але якщо питання про купівлю автомобіля вирішено позитивно, не треба поспішати робити поспішних придбань. Спочатку потрібно ретельно вивчити, в які саме марки автомобілів вигідніше за все вкласти грошові кошти.

Практично у всьому світі автолюбителі перевагу стали віддавати автомобілям економ-класу, так як моделі цього ряду найменш схильні до знецінення. На даний час відомий цілий список, складений за результатами обсягу продажів у всьому світі. Перше місце в переліку найбільш продаваних автомобілів зайняли автомобілі марки Toyota, за ними йде продукція компанії General Motors, на третьому місці — Volkswagen. Четверте місце поділили Nissan і Renault, далі естафету підхоплює всім відомий Ford. Наступні рядки займають Hyundai, Honda, Peugeot-Citroen, Suzuki і Fiat.

  Кредитна карта Східного експрес банку умови використання, плюси

У нашій країні держава пішла назустріч тим покупцям, яких влаштовує автомобіль, що не перевищує за вартістю 350 тисяч рублів. В даний час всім бажаючим можна скористатися пільговим придбанням автомобіля згідно російською державною програмою автокредитування для автомобілів, вартість яких не перевищує зазначену суму. У цей список входить весь модельний ряд «АвтоВАЗу», Kia Spectra, UAZ Hunter, Fiat Albea, Renault Logan, Ford Focus, Skoda Fabia і ще деякі інші моделі. Дуже привабливі в плані вкладення грошових коштів, виглядають автомобілі китайського та корейського виробництва. Останнім часом в цих країнах приділяють величезну увагу можливості підвищити якість продукції, що випускається, а також знизити витрати на виробництво. Завдяки постійним удосконаленням, склався вдалий тандем привабливої ??ціни і високої якості.

  як оплатити кредит через банкомат - Кредитні картки - банкомати

Недороге сервісне обслуговування, можливість придбання запчастин за вигідними цінами, економічне споживання необхідних витратних матеріалів — все це говорить на користь придбання автомобілів економ класу.

Знаходять:

  • машини економ класу
  • Toyota марки і ціни економ класу
  • авто економ клас
  • автомобілі економ класу
  • економна пічка до автомобіля
  • новинки в світі автомобілів економ класах
  • ціни на авто економ класу
Categories: Без рубрики

Comments are closed.