Банки України

Банк Москви (Нижній Новгород)

Зараз банки Москви зустрічаються практично в будь-якій точці Росії. Вони пропонують величезний вибір банківських послуг. Банк Москви відноситься до одного з них. Натериторії Російської Федерації АКБ Банк Москви — це один з найбільших банків. Його активи складають 958 000 000 000 рублів. Філії, підрозділи та відділення ВАТ Банку Москви зустрічаються в більшості міст Росії. На сьогоднішній день їх понад 250.

Якими послугами можуть скористатися клієнти банку? Вони найрізноманітніші. Наприклад, можна отримати кредит у банку . Крім того, Банк Москви пропонує іпотеку, автокредити, споживчі кредити, кредитні картки, а також можливість отримання готівкових грошей. Кредит в Банку Москви на придбання вітчизняного або іноземного автомобіля можна отримати незалежно від того, новий він або старий. Максимальний термін, на який кредитний Банк Москви може видати Автокредит — це 7 років. Початковий внесок починається з 15% від вартості транспортного засобу. Великим попитом користується кредит готівкою, який так само пропEнує Банк Москви . Максимальний кредит готівкою дорівнює трьом мільйонам рублів і видається він на строк до п’яти років. Процентні ставки варіюються від 12%, до 15% в рік.

  Інформаційний портал з вибору кредиту, кредитної картки

Банк Москви пропонує потенційним клієнтам споживчі кредити. Споживчий кредит може бути виданий на термін до одного року. Максимальна сума — 50 000 рублів. Процентні річні ставки в рублях починаються від 23,5%. Такий вид кредитування можна назвати експрес — кредитом. Крім того, Банк Москви в Нижньому Новгороді оформляє кредитні карти і здійснює безліч інших послуг. Кредитна карта Банку Москви може бути видана максимум на три роки. Річна процентна ставка в рублях коливається від 24%, до 27%.

  Красноярск.Где краще взяти кредит?

Крім того, Банк Москви пропонує й інші послуги, якими з максимальною вигодою користуються його клієнти. До них відносяться вклади , платежі, рахунки, банківські перекази, операції з дорогоцінними металами, інвестиційні послуги. Це лише невелика частина послуг, пропонована Банком Москви своїм клієнтам. Валюта, яку бажають поміняти клієнти, завжди обмінюється за поточним курсом, встановленим ЦБ РФ. Є можливість вкладення приватними особами грошових коштів у ПІФи Банку Москви, а так само вдатися до послуг інвестиційного брокера.

телефон банку, який діє з усіх регіонів Росії — 8 (800) 200-23-26. Цей телефон Банку Москви є безкоштовним. Банк Москви в Нижньому Новгороді забезпечує своїх клієнтів тільки на високому рівні професіоналізму, уважно розглядаючи питання всіх клієнтів. Вкладники можуть не турбуватися про безпеку вкладених коштів, так як вони застраховані.

  Балтійський Банк підвищив процентні ставки за депозитами -

Усі кредити банку — Банк Москви в Нижньому Новгороді

© 2003-2013 «BankPress». При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, пряме, активне гіперпосилання, індексоване пошуковими системами, вказує на головну сторінку веб-сайту обов’язкове. Авторські права на матеріали, розміщені на порталі, крім републікованих з інших видань, належать BankPress.ru.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.