Банки України

Банк «Траст» незаконно стягував комісії за розрахункове обслуговування

Позичальники «Національного банку« Траст »через суд вимагають визнати окремі умови кредитного договору недійсними і повернути їмнезаконно сплачені кошти, а клієнти Ощадбанку вважають незаконним стягування комісій за відкриття рахунку. Омський Росспоживнагляд підбив підсумки по роботі зі скаргами івано-франківців за півроку.

За перші шість місяців поточного року до Управління Росспоживнагляду по Омській області надійшло 53 письмових звернення споживачів на дії банків. Про це кореспонденту ІА «Твій Омськ» розповіла заступник начальника відділу по захисту прав споживачів регіонального Росспоживнагляду Ольга Єкимова. Заяв стало набагато менше (для порівняння за шість місяців 2011 року їх було 125), та й характер звернень змінився. Зараз, за ??даними відомства, рідше скаржаться на включення в кредитні договори умов, які б права споживачів, — наприклад, на відсутність інформації про повну вартість кредиту, графіку платежів, обов’язкове страхування життя і здоров’я.

  порекомендуйте в якому банку взяти кредит на кар? (див. пояснення)

Серед порушників, які б права споживачів, — Омський філія ВАТ «Альфа-Банк», ЗАТ «Банк житлового фінансування» і ВАТ «Балтійський банк». Як пояснила Ольга Єкимова, у останньої організації була відсутня програма виробничого контролю.

Крім цього, співробітники управління представляли інтереси клієнтів кредитних установ в суді. В основному клієнти вимагали від банків визнати окремі умови кредитних договорів недійсними і повернути незаконно сплачені кошти.

— Серед порушників за цією статтею — Сбербанк Росії, «Національний Банк« Траст »і« Банк житлового фінансування », — додала Ольга Єкимова. — Судові рішення по цих справах є, але вони можуть бути оскаржені кредитними установами.

  як судимому взяти кредит в банку

Ще три позовні заяви подали співробітники Росспоживнагляду до банків про визнання незаконним стягування комісії за відкриття і ведення позикового рахунку, розрахункове обслуговування. За двома позовами — щодо банку «Траст» — вже винесено рішення на користь споживачів. Ще один — до Ощадбанку — знаходиться на розгляді в суді.

Аномальні морози в Пріїртишье простоять до кінця цього тижня. Тільки за першу добу в регіоні майже вдвічі збільшилася кількість пожеж і на третину зросла кількість ДТП. Кому в морози жити добре, з’ясовував кореспондент ІА «Твій Омськ».

  Які бувають вклади в банки, Гроші для Леді

Categories: Без рубрики

Comments are closed.