Банки України

Банк Уралсиб знизив процентні ставки на споживчі кредити

У перебігу осені 2011 року Банк УРАЛСИБ буде проводити акцію по пільговому споживчому кредитуванню. За умовами акції відсоткова ставка на споживчікредити буде знижуватися прямо пропорційно сумі кредиту та способів його отримання.

Позичальники, які оформлять кредит через офіційний сайт Банку УРАЛСИБ відразу отримають знижку в 1%, таку ж знижку можна отримати оформляючи споживчий кредит Банку УРАЛСИБ через Контакт-Центр банку. Для отримання більшої знижки на відсотки необхідно оформляти кредит на велику суму, тоді ставка за відсотками буде знижуватися за системою «чим більше буде сума кредиту, тим більше буде знижено ставку».

  Як відправити гроші по Western Union :: Фінанси ::: як просто зробити все

Як заявляє керівництво УРАЛСИБ Банку, в особі заступника голови правління Іллі Філатова — «Акція, яку ми підготували і запустили, розрахована, насамперед, на тих наших клієнтів, які запланували крупні витрати і свідомо йдуть на отримання споживчого кредиту від нашого банку. Спеціально для цього ми просуваємо споживчі кредити, що не потребують забезпеченні і на будь-які цілі, як то: ремонт квартири, покупка меблів, покупка побутової техніки. Ми сподіваємося, що нашою програмою зацікавляться клієнти не люблять марно витрачати свій час, для них ми пропонуємо додаткову знижку при оформленні кредиту через наш офіційний сайт в мережі Інтернет, або Контакт-Центр ».

  Як розпорядитися материнським капіталом? Наш досвід - іпотека пайового будівництва, Гроші, ШколаЖизни.ру

Банком УРАЛСИБ передбачена видача споживчих кредитів без застави та поруки на абсолютно будь-які цілі, на кредити від УРАЛСИБ Банку не накладаються щомісячні та одноразові комісії. Кредит можна оформити на різні терміни від року до п’яти років. Мінімальна сума для оформлення кредиту — 50000 російських рублів, максимально доступна — 750000 рублів. Основні процентні ставки за споживчими кредитами (без знижок за акційною програмою) складуть 19,5-26,5% річних, розмір ставок залежить від пакету послуг, позичальником документів. Беручи до уваги умови акції можна домогтися зниження процентних ставок за кредитами до 16,5-23,5% річних, на кредити від 150 тисяч рублів, залежно від розміру кредиту і способу оформлення заявки на одержуваний споживчий кредит.

  Швидкий кредит готівкою в Братську та онлайн кредит!, Отримати кредит готівкою онлайн

На торгів 5 грудня російський фондові індекси зросли в межах двох відсотків і оновили максимальне значення з початку листопада — ММВБ виріс на 1,63 відсотка і склав 1435 пунктів, РТС — на

Categories: Без рубрики

Comments are closed.