Банки України

Російські банки почали укладати перші, поки одиничні угоди з продажу закладених іпотечних квартир, отриманих за простроченими кредитами. Як правило, на продаж разом з кредитом виставляються малоліквідні квартири, якібанк не зміг продати з торгів. Банкіри навіть пропонують створити …

Результат буде виглядати так:

Російські банки почали укладати перші, поки одиничні угоди з продажу закладених іпотечних квартир, отриманих за простроченими кредитами. Як правило, на продаж разом з кредитом виставляються малоліквідні квартири, які банк не зміг продати з торгів. Банкіри навіть пропонують створити спеціальний ресурс, на якому люди будуть шукати саме квартири разом з іпотекою. Попит буде, впевнені вони.

«. Перевага пропозиції полягає в тому, що кредит переоформлюється на нового позичальника, а ставка залишається колишньою, докризової. Правда, є і ризик: у» Джі і Мані банку «всі кредити видаються у валюті. Звичайно, на прохання позичальника кредит можна перевести в рублі, а також збільшити або скоротити термін кредиту, але тоді зміняться і ставки — це буде вже новий кредит.

Співробітник іншого великого банку повідомив «Ведомостям», що у них до програми переуступки іпотеки залучено агентство нерухомості, а квартир — десяток. Він також зазначив, що продавати іпотечні квартири вирішуються, як правило, розорилися власники бізнесу, а інші воліють реструктуризацію.

  Банки.ру про споживче кредитування: види, умови, особливості, практичні рекомендації та інше, Банки.ру

е теж є така програма, але випадки переуступки поки одиничні. Як зазначає віце-президент банку Андрій Купцов, це нормальна форма роботи з проблемами при іпотеці. Є схожа програма і у «

а «, але новий позичальник платить і нову ставку. Водночас Купцов вважає, що кредит повинен переоформлюватись за старими ставками — інакше нового позичальника просто не заманити. Труднощів у переоформленні кредиту або явних мінусів у такої пропозиції він не бачить, хоча й каже, що ринком це назвати поки складно — проходять тільки одиничні угоди.

а «зазначив, що компанія зараз тестує аналогічну програму з одним з банків. Як правило, на продаж разом з кредитом виставляються малоліквідні квартири, які банк не зміг продати з торгів. Це або великі і дорогі квартири, яких покупці бояться з- за ризику падіння ціни, або дешеві і у віддалених місцях, цільова аудиторія яких не може дозволити собі іпотеку в кризу.

  Кредит на освіту, другу вищу освіту кредит, Кредит швидкого приготування

Попиту на пропозицію немає, зокрема, й тому, що ніхто не шукає квартири на сайтах банків. На думку банкірів, на яких посилаються «Ведомости», потрібен спеціальний ресурс, де люди будуть шукати саме квартири разом з іпотекою. Попит буде, впевнені вони: навіть якщо взяти за основу 10% прострочення по іпотеці (на 1 квітня, за даними

, вона склала 11,5%), це близько 8000 проблемних кредитів по Росії. Усі їх можна пропонувати на такому ресурсі, кажуть банкіри. За даними ЦБ, навіть за нинішніх умов видачі іпотечних кредитів — високих ставках і великому первинному внеску — попит на них все-таки є: за квітень у Київі оформлено 580 рублевих і 38 валютних кредитів.

У той же час представник великого банку вважає, що перепродаж іпотеки разом з квартирою вигідна лише великим банкам, а дрібним простіше продати квартиру з торгів — кредит за старими ставками за нинішніх умов принесе їм збитки.

  Приватний кредит - швидке оформлення кредиту у приватного інвестора

Зліт вашої кар’єри починається на Viadeo!

Репутація онлайн починається з власного бренду

Хороша репутація онлайн — ключ до успішного працевлаштування

Разом з Viadeo ви можете більше!

Сталася помилка.

знаєте ви, що 58% наших користувачів отримують вигідну пропозицію про роботу не рідше одного разу на рік?

Для чого Viadeo?

знаєте ви, що 58% наших користувачів отримують вигідну пропозицію про роботу не рідше одного разу на рік?

Навіщо мені потрібен Viadeo?

Скільки відсотків західних компаній використовують для підбору управлінців ТІЛЬКИ соціальні мережі?

Чи правда, що 85% роботодавців перед тим, як зробити вам пропозицію, перевіряють ваш профіль у соціальних мережах?

Categories: Без рубрики

Comments are closed.