Банки України

Банківська гарантія Для регулювання питань про банківської гарантії банки використовують державне та міжнародне законодавство.

Під банківською гарантією розуміють зобов’язання банку сплатити грошову сумув розмірі визначеному договором на користь кредитора (бенефіціара) у разі невиконання позичальником (принципалом) своїх зобов’язань за договором позики. Іншими словами банк виступає гарантом того, що кредитор не залишиться без своїх коштів, навіть у разі неспроможності позичальника.

Банківська гарантія може бути декількох видів . На першу вимогу — гарантія погашали відразу ж після отримання письмової вимоги бенефіціара оплатити банком необхідну суму боргу. Важливо, щоб лист було складено за всіма правилами і з дотриманням умов гарантії.

Умовна банківська гарантія увазі задоволення вимог бенефіціара тільки після того, як він письмово доведе неспроможність позичальника і його порушення умов договору позики. В якості таких доказів приймаються рішення суду або документи, заздалегідь позначені в гарантії.

  Іпотеку для покупки нерухомості за кордоном краще брати там же - Новини Харкова, новини України. Головне

Підтверджена банківська гарантія увазі наявність другого гарантійного підтвердження на всю суму або на її частину. При цьому сторона підтвердження несе солідарну відповідальність з початковим гарантом, так як це визначено законодавством і договором.

Окремим видом банківської гарантії виступає контргарантія . Вона не дає бенефіціару ніяких додаткових прав і не накладає на нього зобов’язань більше, ніж первісна гарантія. Але надає можливість банку (початкового гаранту) зажадати погашення частини заборгованості іншим банком, видавши їм зустрічне обязательство.І нарешті консорциального гарантія увазі участь декількох банків-гарантів, яких представляє один основний банк-гарант.

  Чому в Росії така дорога іпотека?

Банківська гарантія може забезпечувати своєчасність платежу, поставку або виконання умов договору, твердість пропозиції товару, забезпечувати сумлінність погашення кредиту, митного платежу, а також інші види платежів і зобов’язань, які не суперечать чинному законодавству.

Банківська гарантія видається в письмовій формі або ж у вигляді електронного банківського документа. Відкликати гарантію банк не може, якщо це не передбачено заздалегідь. Припинення дії гарантії настає у разі закінчення строку договору, виконання гарантом своїх зобов’язань, у разі відмови бенефіціара від своїх прав.

Висловіть вашу думку про даній статті — напишіть свій коментар і він буде опублікований на цій сторінці! Ваша думка дуже важлива для нас! Цікаві й аргументовані коментарі читачів допоможуть редакції зробити сайт більш цікавим та інформативним.

  Бізнес-новини

знаєте ви, що кредитні карти — це особливий різновид кредитування, заснована на принципі револьверного кредитування і має відмінний механізм використання, процес оформлення і процентні ставки.

Categories: Без рубрики

4 комментария so far.

 1. Best Writing Service

  Get an expert academic writing assistance! We can write any paper on any subject within the tightest deadline.

 2. are you ambitious essay

  If you look around you’ll see that there are almost no ambitious people in your vicinity – i mean truly ambitious and not the ones who simply speak about getting  are you ambitious essay.

 3. Best Writing Service

  Get an expert academic writing assistance. We can write any paper on any subject within the tightest deadline.

 4. Best Editing Service

  The amount of written content has been growing exponentially recently, and it’s no wonder. For students, writing is an inseparable part of college and university assignments; for businesses, online publishing is a way to reach customers. The need for…