Банки України

Архів матеріалів:

Банківські новини

Банку Rietumu присуджена престижна премія SPEAR’S Russia Wealth Management Awards 02.11.2013 14:02

Найбільший приватний банк Латвії Rietumu ставлауреатом премії SPEAR’S Russia Wealth Management Awards 2013; премія присуджена в номінації «Кращий банк в країнах СНД і Балтії, що надає послуги приватного банківського обслуговування та управління великими капіталами для російських клієнтів».

Крім Rietumu, в число номінантів увійшли близько 60 найбільших російських і західних банків, інвестиційних, аудиторських і страхових компаній, включаючи Альфа-Банк, Raiffeisenbank, Ernst & Young, та ін

Як сказав, отримуючи нагороду, старший віце-президент Rietumu Ілля Сухаренко: «Для нас нагородження цієї престижної Премії — велика честь. Працюючи з російськими клієнтами, ми завжди прагнули надати їм не тільки якісний європейський сервіс, а й у кожному випадку зрозуміти їх потреби, знайти найкращі індивідуальні рішення. Ми орієнтовані на довгострокові довірчі відносини, — напевно, багато в чому тому Rietumu вдається успішно працювати в Росії вже 20 років ».

  Кредити в Іркутську - подати онлайн заявку на кредит у банку.

У свою чергу Олександр Гафін при врученні Премії зазначив: «Rietumu — це, мабуть, у всіх сенсах найближча європейський банк для заможних росіян, його добре знають і в ділових колах, і, наприклад, у сфері шоу-бізнесу . Багато відомих в Росії люди за допомогою Rietumu отримали в Латвії вид на проживання, придбали там нерухомість, відкрили підприємства. Банкіри з Rietumu дивляться далі обмежених стандартних рамок фінансового сервісу, в цьому їх сильна сторона ».

Rietumu отримує премію SPEAR’S Russia Wealth Management Awards вже вдруге. Вперше вона була присуджена банку в 2009 році, коли Rietumu також був визнаний кращим банком в СНД і Балтії, що надає послуги приватного банківського обслуговування та управління капіталами для російських клієнтів.

  АІЖК :: Якщо нічим платити за кредитом

SPEAR’S Russia Wealth Management Awards — перша в Росії щорічна премія, яка визначає кращих представників індустрії приватного банківського обслуговування, управління великими капіталами і суміжних областей. Премія заснована і вручається за аналогією зі знаменитою британською премією SPEAR’S Wealth Management Awards, яку журнал SPEAR’S UK щорічно організовує в Лондоні.

Висування номінантів здійснюється журналом SPEAR’S Russia, який є російською версією впливового й авторитетного британського видання для найбагатших людей планети.

Номінантів оцінює авторитетне журі Премії, до складу якого входять поважні та впливові представники індустрії фінансів. За ходом голосування спостерігає Незалежний консультант Премії; в цьому році їм стала міжнародна компанія PricewaterhouseCoopers. Після отримання результатів голосування членів журі Оргкомітет Премії за участю Незалежної консультанта підрахує підсумкове кількість балів, набрана номінантами, з метою виявлення переможців у кожній номінації.

  Банківські пастки: як правильно брати кредит, в росії і в світі - Гроші - Аргументи і Факти

HSBC Private Bank отримав нагороду в номінації «Кращий старт року» на престижній церемонії нагородження кращих представників індустрії приватного банківського обслуговування Росії Spear & rsq …

Для користувачів Яндекса: встановіть собі новинний віджет Bankir.Ru Всі матеріали розділу «Банківські новини» за 02 листопада (76)

Свідоцтво про реєстрацію засобу масової інформації ІА № ФС77-39290 від 30 березня 2010 року, видане Федеральною службою з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.