Банки України

Друга хвиля економічної кризи в Україні за вашим відчуттю

Створити Інтернет-магазин іграшок і товарів для дітей можна при відносно невеликих стартових витратах — 7-9 тис. доларів. Головне — зробити зручнийсайт і правильно побудувати логістику.

Новини партнерів

Беремо автомобіль у лізинг

Брати машину в лізинг (оренду з правом викупу) стає модним. Лізингові компанії вже міцно влаштувалися в автосалонах і пропонують умови не гірші, а часом навіть краще, ніж банки-кредитори.

Умови лізингових компаній стають все більш «смачними». Як вже писали «Деньги», на відміну від банків, лізингодавці готові прив’язувати платежі до долара або євро за ринковим курсом або курсом НБУ на дату внесення платежу. Тому ставки по лізингу зараз такі ж, як і по валютних автокредитах до кризи — 8 — 12% річних. Для тих, кого не страшать курсові ризики — вельми цікаво. Та й початкові внески вже опустилися до 10 — 15% вартості автомобіля.

В середньому за взяту у лізинг машину вартістю 110 — 120 тис. гривень доведеться платити близько 2300 гривень на місяць протягом 5 років. Гривневий лізинг обходиться дорожче — 14 — 19% річних, але переплата майже така ж, як і за звичайний автокредит у банку.

  банк відмовив у кредиті, допомога в отриманні кредиту,

«Якщо порівнювати кредит і фінансовий лізинг, то за витратами вони практично однакові. Але у випадку лізингу покупець має деякі переваги щодо первісних витрат (при лізингу вони нижче)», — говорить генеральний директор Порше Лізинг Україна Йозеф Граф.

Дійсно, при лізингу клієнту надається фактично безвідсоткова розстрочка з оплати страховок КАСКО та ОСАЦВ, реєстрації, оплаті збору до Пенсійного фонду та інших послуг, так як все це включається в лізингові платежі. При оформленні кредиту всі ці витрати іноді можуть досягати 15% вартості машини (детальніше на стор 29). Таким чином, за рахунок економії на початковому етапі клієнт може трохи збільшити початковий внесок по лізингу і знизити тим самим розмір наступних платежів.

Крім того, є можливість придбання повного сервісного пакета, куди входять проведення регламентованих та позапланових ремонтних робіт, гарантійні роботи, покупка, зберігання і сезонна заміна шин, підмінні автомобілі, інші послуги.

Активно процвітає і експрес-лізинг, який оформляється без довідки про доходи за наявності великого початкового внеску — від 40 — 50% вартості машини. Такі програми можуть бути вигідні тим, у кого немає високої офіційної заробітної плати або вже є негативна кредитна історія.

  Як купити житло за материнський капітал?

речі, при оформленні лізингу немає прив’язки до місця реєстрації при оформленні лізингової угоди. Це істотно полегшує процедуру для тих, хто живе і працює, наприклад, у столиці, а прописаний в іншій області. Але ж при покупці в кредит доведеться для оформлення автомобіля їхати в МРЕО за місцем прописки.

«Гроші» не раз звертали увагу на специфіку лізингу. Перше і головне «але»: машина переходить у власність набувача тільки після повної оплати її вартості, а до цього він фактично тільки орендує машину лізингової компанії. І справжній господар жорстко стежить за тим, як використовується його майно. Потрібно буде заздалегідь обмовляти з лізинговою компанією і пробіг машини протягом року, і місце зберігання, і будь-який «тюнінг», побажай його лізингоотримувач. Втім, обмеження по пробігу застосовують не всі — у договорі лізингу у Порше Лізинг Україна такого пункту немає.

Якщо виникнуть проблеми з оплатою за оренду машини, її можуть забрати без суду вже через 1 — 2 місяці затримок. На реструктуризацію боргу лізингодавці йдуть тільки у випадку дуже серйозної причини: хвороба клієнта, несподіване звільнення і пр. І більше, ніж на три місяці — півроку розстрочку по платежах отримати не вдасться.

  ФІНАНСИСТ :: Карман :: Як безпечно користуватися банківською картою

До того ж на українському ринку не так багато компаній, готових працювати з фізособами, і вони є далеко не в кожному місті України. Банків, що кредитують, звичайно, набагато більше — їх відділення є в кожному районному центрі, не кажучи вже про обласні. Крім того, набагато ширше і вибір спільних акційних програм банків з автодилерами. Та й вибір марок автомобілів в рамках банківських програм набагато ширше, ніж у лізингодавців. Але, можливо, це тимчасове явище, адже лізинг для фізосіб розвивається досить активно.

Резюме: Автолізинг обходиться практично в ті ж гроші, що й автокредит. Однак на початковому етапі витрати можуть бути значно нижчими за рахунок того, що страховки та інші платежі розтягуються на тривалий термін — на відміну від кредиту.

Надіслати другу

Прокоментувати

Беремо автомобіль у лізинг

Хмара тегів

Всі права на матеріали, опубліковані на даному ресурсі, належать ТОВ «ВД Український Медіа Холдинг». Будь-яке використання матеріалів без письмового дозволу ТОВ «ВД Український Медіа Холдинг» — заборонено.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.