Банки України

Береш чужі, і на час, а віддаєш свої і назавжди …

Якщо бути точніше — то 94 людини. Ці люди свого часу взяли кредит у банках або так званих «центрах мікрофінансування», а потім або «забули» заплатити,або при оформленні документів умови надання позик взагалі не читали.

Звідки така точність? Один із солідних банків веде таку статистику — з тим, щоб навіть за географічною ознакою визначати ймовірність виникнення проблем зі своїми майбутніми клієнтами.

Житель станиці Преображенської В. три роки тому взяв у банку кредит під … 65 відсотків річних. Його спокусило рекламна пропозиція — гроші обіцяли під 0,18 відсотка на день. В результаті він не зміг розплатитися з банком, але останній не поспішав подавати до суду на невдалого позичальника. Такий варіант БАНКУ НЕ ВИГІДНИЙ, адже з моменту винесення судового рішення про стягнення боргу перестають нараховуватися будь-які штрафи, відсотки і пені. Тому банк продав борг в сумі 664 тисячі рублів (початкова сума кредиту була всього 130 тисяч, інше — штрафи і пені) колекторському агентству. Ці спритні хлопці, один з яких, до речі, прописаний в сусідньому Новоаннінського районі, приїхали до В. додому і стали шляхом погроз вимагати погашення боргу. Але В. Був хлопцем неслабим і нелякливі, тому послав його на три букви, а самого «понтовского», за його висловом, колектора ще й покарав кулаком в щелепу.

  Як зберегти свої заощадження, Світ інвестицій

-Я звернувся до адвоката і після певних правових дій банк погодився взагалі зняти всі свої претензії за винятком невиплаченого основного боргу та первинних відсотків, погашення взагалі розтягнули на 5 років, — каже позичальник.

Запам’ятайте головне правило: КОЛЕКТОРИ І СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ БАНКІВ ЗНАХОДЯТЬСЯ ПОЗА ЗАКОНОМ ! Вони бояться будь-якого втручання правоохоронних органів, оскільки не мають права навіть на словах ВИМАГАТИ від вас грошей. Умовити полюбовно — інша справа, але не вимагати.

Ми розглянули найгірший варіант — неплатежі, прострочення, штрафи, пені, суди. Всього від 7 до 12 відсотків позичальників доводять процес до такого стану. Щоб не потрапити до їх числа читайте уважно всі документи, яке підписуєте і ніколи не користуйтеся послугами банків та інших структур, які пропонують в борг гроші будь-якому клієнту.

  Як повернути гроші за неякісний товар куплений в кредит?, Кредити

Особливо обходьте десятою дорогою так звані Центри мікрофінансування під вивісками типу «Підемо», «Домашні гроші», «Бистроденьгі» і т.д. Тут вам дадуть позику під … 720 відсотків річних! Тобто під 2 відсотки на день або у ДЕСЯТЬ РАЗ ДОРОЖЧЕ , ніж в будь-якому найдорожчому банку.

Ще один вид успішного виймання грошей з вашої кишені це так звані дистанційних БАНКИ . Тобто приходить до вас додому конверт, а в ньому банківська пластикова карта, залишається тільки зателефонувати і активувати її. І в листі тому ставка прописана приваблива — від 17 до 30 відсотків річних. На радощах від такої пропозиції забуваєте прочитати, що плата за обслуговування картки становить стільки те, а ще платити за СМС-інформування, за обслуговування боргу … І набігає рази в три більше платежів, ніж розраховуєте.

Що ж стосується жителя Преображенської вищезгаданого В., то він зараз вже майже розплатився з банком. Так званий «колектор» з Новоаннінського благополучно став цього року в’язня на найближчі 3 роки за замах на розбійні дії (спробував у чергового боржника банку забрати гаманець з застосуванням незареєстрованої «травматика»). А банк той по раніше веде дуже активну рекламну кампанію з пошуку чергових лохів — позичальників під такі відсотки.

  Автокредит без КАСКО або як оформити кредит без страхування

У наступній статті ми надамо слово одному з відомих волгоградських фахівців у галузі нерухомості Андрію Малкова. Він проаналізує ситуацію на ринку житла в нашому районі і дасть відповідь, на що мучить багатьох питання: чому в Преображенське такі дорогі будинки та квартири.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.