Банки України

Добірні статті про особисті фінанси

Для освіти і прийняття грамотних

У цьому місяці міжнародна система MoneyGram (MG) на 30% знизила свої тарифи на перекази готівкових з Росії в країни СНД: Україну,Грузію, Вірменію, Азербайджан, Білорусію, Молдавію. Тепер переклад до $ 200 обходиться в $ 5, від $ 200 до 500 — в $ 10, а від $ 500 до 1 тис. — в $ 20. Основний конкурент MG-Western Union (WU) при відправці сум до $ 100 в країни СНД бере $ 6.

Останній раз WU переглядала тарифи в березні, коли перекази по Росії, в Білорусію і Таджикистан подешевшали приблизно на 27%. Тепер пересилання, скажімо, 15 тис. рублів по країні обходиться в 650 рублів. Для порівняння: «Швидка пошта» бере за аналогічний переклад майже в 1,6 рази менше — 410 рублів.

Зараз на ринку працює близько 30 систем грошових переказів, з кожним роком конкуренція між ними загострюється. «Закордонним операторам уже досить проблематично уживатися на просторі СНД з локальними лідерами -« Юністрімом »,« Анелік »,« Контакти », частка яких цілком може перевищувати обсяги WU і MG разом узятих», — запевняє голова дирекції систем грошових переказів «Алюр» ( належить UCS) Вадим Парнас.

  Криміналістична характеристика виготовлення чи збуту підроблених грошей або цінних паперів - МЕТОДИКА РОЗСЛІДУВАННЯ ОКРЕМИХ ВИДІВ І ГРУП ЗЛОЧИНІВ (КРИМІНАЛІСТИЧНУ МЕТОДИКА) - Криміналістика - Інші матеріали

Основною перевагою іноземців є їх багаторічна репутація і величезна мережа офісів у всьому світі. Наші оператори більш мобільні, лояльні клієнту, їхні тарифи доступніше. Вартість переказу в країни СНД у вітчизняних перекладачів становить 2-3%, за кордон — до 5% від суми переказу. Такі умови пропонують, скажімо, системи «Контакт», «Швидка пошта», «Анелік». WU за переказ в країни СНД бере 6%, MG — 5%, за кордоD — 15% і 12% відповідно.

У окремих операторів комісії вже майже досягли рівня собівартості. Так, у «Юністріма» переказ грошей по Росії та ближньому зарубіжжю через точки, розташовані в офісах Юніаструм-банку, обходиться всього в 1%, а поза ними — в 1,5%. У «Лідера» (система Інкред-банку) фіксована комісія за відправку грошей по країні і ближньому зарубіжжю становить 1,5%.

  Автоломбард в Київі. Машина залишається у Вас!

«Звичайно, на межі демпінгу працюють не всі оператори, але у міру випереджаючого зростання дискаунтерів у інших операторів буде спостерігатися зниження обсягів бізнесу, що змусить перекладачів слідувати чужому прикладу. Процес уже пішов », — каже Вадим Парнас. Віце-президент Імпексбанка Олексій Абрамейцев, який курирує систему «Швидка пошта», навпаки, впевнений, що епопея зі зниженням тарифів закінчилася: «Тепер

Як відзначають експерти, незабаром оператори ринку будуть змушені змагатися між собою не тільки в області цін, але і за рівнем сервісу. Зараз він у багатьох сильно кульгає — біля віконець дешевих систем шикуються черги з гастарбайтерів, що переводять гроші родичам, а система «КіберДеньгі» «Пошти Росії» не може похвалитися швидкістю проведення операцій: гроші можуть йти до трьох днів. Правда, вони доходять в ті регіони, де жодного приватного перекладача немає.

  Швидкий кредит

Зростаюча конкуренція змушує їх розширювати спектр пропонованих послуг, Так, система «Контакт» приймає платежі на користь інтернет-провайдерів, стільникових операторів, дозволяє погашати споживчі кредити, бронювати авіа-та залізничні квитки, викуповувати турпутівки. А «Лідер» дозволяє оплачувати послуги російських компаній не тільки на території РФ, а й через свої офіси на Україні, у Вірменії та Азербайджані. Система «Золота корона» впроваджує послугу з переказу готівки через банкомати банків-учасників (платежі вже приймають пристрої банку «Лівобережний»), Вартість переказу — 1,5% від суми.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.