Банки України

Будівельні та ріелторські компанії Волгограда

Продаж, оренда магазинів і офісів, земельних ділянок, складських приміщень, баз з ж / д шляхами, ангарів, земель сільгосппризначення, промназначенія, під забудовужитла, виробничі площі, склади.

Компанія Realty Group — професійний учасник ринку нерухомості, який надає послуги в області підготовки початково-дозвільної документації для проектування і будівництва, виконання функцій технічного замовника, управління комерційною нерухомістю, брокериджу, консалтингу та маркетингових досліджень ринку нерухомості.

ТОВ «Агентство нерухомості та оцінки« Лінія 30 »пропонує наступні послуги: — оцінка квартир, будинків, кімнат, для продажу, нотаріуса, отримання іпотеки; — оцінка авто-мототранспорта.ущерб при ДТП; — оцінка майна для судових розглядів; — оцінка об’єктів комерційної нерухомості; — оцінка орендної ставки; — юридичні послуги для фізичних та юридичних осіб.

Фірма «Арендавера» займається орендою квартир на добу в Петербурзі. Квартири подобово знаходяться в Московському районі СПб. Велика частина квартир знаходяться біля автомобільних магістралей, аеропорту і відомих виставкових комплексів. Є апартаменти класу «комфорт» і економ-класу. На інтернет-порталі фірми «Арендавера» вам пропонується побачити фото, вартості та описи всіх доступних квартир, вивчити умови бронювання і забронювати обрану вами квартиру.

  Що таке кредитна історія «Кредитна історія, ^ Кредитна історія, бюро кредитних історій, банки, іпотека, кредити

Доступні іпотечні кредити у Волгограді по загальфедеральній іпотечній програмі. Кредити без штрафів за дострокове погашення іпотеки, фіксація процентної ставки при позиці на купівлю житла Наші іпотечні продукти: Іпотечне житлове кредитування ставка від 8,9% і початковий внесок від 10% вартості нерухомості; іпотека для військових, іпотека з залученням материнського капіталу, новобудови в іпотеку 7,9% до 10,3% річних і від 30% початкового внеску. Проводимо процедури перекредитування іпотеки та реструктуризації. Реалізуємо квартири, що знаходяться на балансі нашого агентства.

  Колектори - поради адвокатів та юристів

Агентство нерухомості і туризму в Волгограді. Ми співпрацюємо із забудовниками та інвесторами на первинному ринку житла і реалізуємо квартири за ціною від забудовника. Тури з Волгограда до Італії, Іспанії, Туреччини, Єгипту, Таїланд (Тайланд), Чехію, Грецію, Фінляндію, Стамбул, Кіпр, Париж, Болгарію, Ізраїль, Чорногорію, Німеччину, Прагу, ОАЕ, ГОА, Китай, Францію, Хорватію, Австрію , Індію, Дубай, Лондон, Анталію, Польщу, Відень і Крим. Відпочинок в Абхазії.

Волгоградська Правова Контора — незалежна правозахисна організація в області земельного та цивільного права. Спеціалізуємося на захист права приватної власності на нерухоме майно. Оформляємо правовстановлюючі документи на земельні ділянки. Здійснюємо кваліфікований захист цивільних прав у суді від першої до вищої інстанції. Успішно оскаржуємо незаконні акти, рішення, дії або бездіяльність чиновників, які порушують права і законні інтереси громадян і організацій.

  З відпустки - відразу в «Зв'язковий»! - Акції в інтернет-магазині Зв'язковий

Центр надає широкий спектр послуг на регіональному ринку нерухомості: іпотека за державною федеральною програмою (стандарти ВАТ «АІЖК»), іпотека за програмами банків, купівля, продаж, обмін нерухомості, допомога в оформленні та отриманні кредиту на купівлю будь-якої нерухомості, консультаційні послуги будь-якої складності.

Квартири і будинки, безоплатні бюджетні субсидії. Іпотека, квартири в кредит. Реєстрація нерухомості, документальне оформлення перепланувань. Квартири в новобудовах, комерційна нерухомість, купівля та продаж готового бізнесу.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.