Банки України

Головне меню

Реєстр боржників

Поради з погашення

Адреси та телефони

З 03.12.2013 року Федеральна податкова служба Росії запустила новий онлайн сервіс з попереднього записуна прийом до податкової. Дана послуга надається як фізичним особам та ВП, так і юридичним особам.

В Алтайському краї, в будівлі Управління Федеральної служби судових приставів пройшла зустріч боржників за аліментами з ієреєм Барнаульской і Алтайської Єпархії Руської Православної Церкви Анатолієм Бочкарьов, а також з уповноваженим з прав дитини в Алтайському краї Афанасьєвої М.І.

Після закінчення ВНЗ у багатьох постає питання: «Як повернути частину грошей, витрачені на навчання?» З пакетом документів, як правило, проблем не виникає, а от із заповненням декларації 3-ПДФО доводиться ламати голову. У даній статті описано поетапне заповнення цієї декларації.

Зараз на вулицях, в переходах, у громадському транспорті можна зустріти безліч оголошень: «Кредит для іногородніх, безробітних, без довідок. Допомога в отриманні кредиту судимим, привлекавшимся, боржникам ».

Перед початком відпустки перед багатьма постає питання: «А чи можуть судові пристави заблокувати виїзд за кордон і як дізнатися, чи є у мене борги?» Чею5з кордон РФ не пропускають боржників з податків, аліментами, кредитами, штрафам. У законодавстві РФ не вказана сума заборгованості, після якої виїзд за кордон заборонений. Тому, за наявної заборгованості навіть у 100 рублів, можуть виникнути великі проблеми.

  Houm кредит банк

Співробітники ФССП по республіці Удмуртія затримали таксиста-боржника творчо підійшовши до роботи. Жінка-таксист купила в кредит автомобіль Тойота Камрі, але незабаром перестала вносити платежі по даному кредиту.

Спочатку вона довго ховалася від співробітників банку, потім банк звернувся до суду з позовом до боржницею про стягнення заборгованості по кредиту та стягнення заставленого майна. Рішенням суду даний позов був задоволений. Після цього за роботу взялися судові пристави.

Дані посвідчення можуть використовуватися шахраями в корисливих цілях. Управління Федеральної служби судових приставів по Московській області інформує всіх про серійні номери таких посвідчень та прізвищах їх колишніх володарів.

За січень-лютий 2010 року судовими приставами Прикам’я стягнуто заборгованість по заробітній платі в розмірі 27 мільйонів рублів. Так, на виконання в Міжрайонний відділ по виконанню особливих виконавчих проваджень УФССП Росії по Пермському краю надійшло 19 виконавчих документів про стягнення з ВАТ НВО «Горнефтемаш» заборгованості по заробітній платі в ро7мірі 190 тисяч рублів.

Північно-західний філія МТС розсилає боржникам листи із загрозою судового стягнення боргу з попередженням про неминуче вирішенні на користь телефонного оператора, пише «Горзаказ.Орг».

  Експрес-кредити (по типу Бистроденьгі) де є? - Народ, подскажите контори, що працюють за принципом Бистроденег.Желательно в Красноармейском.Нужни адреси та конт.телефони.Всем заранее спасибо!, Бажано в Красноармійському. Потрібні адреси та конт.телефони.АктівДеньгі до 15000 руб під 2% на день. по

За даними інтернет-видання, багато користувачів МТС, які мають заборгованість з оплати переговорів, почали отримувати сповіщення про борг. «Інформуємо вас про те, що за фактом заборгованості на вашому особовому рахунку № … в сумі … завершується підготовка документів

Механізм простий: водія зупиняють і перевіряють по базах Державтоінспекції. Якщо штрафів немає — можна спокійно їхати далі, ну а, якщо заборгованості є, то доведеться пройти разом з інспектором для подальших розглядів.

За законом, на сплату штрафу дається 40 днів. В іншому випадку на боржника накладається додаткова штрафна санкція. Вона тягне за собою накладення штрафу у подвійному розмірі або того гірше — адміністративний арешт до 15 діб. Все залежить від рішення судді.

Протягом лютого-березня цього року судовими приставами ОСП Ленінського округу Мурманська було проведено 5 акцій «Розрахуйся із заборгованістю». Вона проводиться щоп’ятниці з 15.00 до 21.00 у ТРЦ «Евророс» (вул. Г. североморцев, 38).

На їх думку, Росимущество не справляється з реалізацією, і це псує приставам статистику. Право на продаж стане непоганим стимулом і для основної діяльності приставів, впевнені експерти.

Як пише — судові пристави хочуть самостійно продавати побутову техніку, предмети інтер’єру та інші речі боржників вартістю до $ 1 тисячі. «Ми отримаємо право самостійного укладання державних контрактів з довіреною особою на конкурсній основі», — розповів у середу перший заступник головного судового пристава Росії Сергій Сазанів. Продавати заарештовані речі пристави збираються в тому числі через інтернет.

  Як взяти кредит для відкриття малого бізнесу?

Жителям Південно-Сахалінська, що мають заборгованість перед «Сахалінської комунальної компанією» за опалення та гаряче водопостачання, нараховуватиметься пеня. Дана міра впливу на неплатників передбачена Житловим кодексом Російської Федерації, а необхідність її застосування викликає низька платіжна дисципліна городян, повідомляє прес-служба ВАТ «СКК».

Компанія «Кредітмарт» нещодавно опублікувала статистику, яка відображає події січня 2010 року на ринку іпотечного кредитування. За її даними, протягом цього періоду іпотечні кредити в Росії пропонувалися 20 банками.

Mydolg.ru

Знаходять:

  • федеральна служба судових приставів україни
  • реєстр боржників
  • реєстр боржників банків україна
  • сайт судових приставів україна
  • сайти боржників банків
  • служба судових приставів україна сайт
  • служба судових приставів україни офіційний сайт
  • боржників за аліментами
  • судові пристави сайт боржників калуш
  • федеральна служба судових приставів україни офіційний сайт
Categories: Без рубрики

Comments are closed.