Банки України

Ви можете обміняти або повернути товар, взятий у кредит, у відповідності зі статтею 25 Закону Російської Федерації про захист прав споживачів, продавець зобов’язаний повернути Вам гроші, проте: у разі передачі товарупродавцю і отримання грошових коштів банк має право розцінити це як передачу третій особі предмета застави та подати на Вас до суду або навіть заяву про скоєння злочину (шахрайство або 165 КК).

Покупцеві необхідно звернутися в магазин з письмовою заявою про розірвання договору купівлі-продажу з певних причин (наприклад, затягування термінів ремонту або його повного закінчення). Звертаємо увагу, що заява складається у двох примірниках: один — продавцю, інше — для себе як підтвердження звернення. У разі розірвання договору купівлі-продажу магазин ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ повернути покупцеві перший внесок за товар, якщо такий був. Всі інші засоби торгова організація перераховує на банківський (позичковий) рахунок позичальника в тій кредитної організації, яка надала позику на товар (обов’язково вкажіть це у заяві). Іноді магазини перераховують гроші на транзитний рахунок банку, який сам перенаправляє їх на рахунок клієнта. На все про все у торговельної організації максимум 10 банківських днів з моменту розірвання договору купівлі-продажу. Саме за цей термін магазин зобов’язаний повернути гроші покупцеві на рахунок в банку. Завдання позичальника — проконтролювати надходження коштів у банк. Далі необхідно подати заяву на дострокове завершення дії кредитного договору у зв’язку з розірванням договору купівлі-продажу між магазином і позичальником. Банк має право вимагати від позичальника документального підтвердження факту повернення товару в магазин, тому буде краще, якщо позичальник озброїться такими документами заздалегідь. Якщо грошових коштів на рахунку клієнта більше, ніж потрібно для дострокового погашення, банк зобов’язаний видати різницю готівкою грошовими коштами з каси банку без відкриття додаткових рахунків і без справляння яких додаткових комісій за таку операцію. При цьому кредитна організація зобов’язана на першу вимогу позичальника надати документ про закриття договору позики та позичкового рахунку.

  Банк Агропромкредит вчора, сьогодні, завтра

Знаходять:

  • Чи можна повернути взятий в кредит планшет
  • чи можна повернути товар взятий в кредит
  • куплю авто яке взято в кредит яке не можуть выплаты
  • МОЖУ Я ПОВЕРНУТИ ТОВАР ВЗЯТИЙ В КРЕДИТ І ЗАПЛАТИТИ ГОТІВКОЮ
  • розiрвання кредитного договору та повернення коштiв за перший внесок
  • чи можна вернути телефон взятий в креди якщо ще є гарантія ?
  • Чи можна поверн ути взяті в креди т товари після ро зводу
  • чи можна повернути взятий в кредит ноутбук
  • чи можна повернути товар якщо він взятий в кредит
  Автоломбард - кредит під заставу автомобіля (Автозалог), Швидко отримати гроші, кредит під заставу авто, Автоломбард машини - це сучасно і зручно

Цікаво

  Кредитна карта аерофлот ощадбанк, Кредитні карти банків
Categories: Без рубрики

Comments are closed.