Банки України

Чи можна отримати споживчий кредит у Внешторгбанку?

Так, Внешторгбанк оформляє споживчі кредити на будь-які цілі. Довгострокові кредити Внешторгбанка, видані на споживчі потреби, можна направити на покупку дорогихтоварів, на здобуття освіти, на дорогі медичні послуги, на туристичну поїздку, і на інші невідкладні потреби сім’ї.

Розмір споживчих кредитів може становити від 1 000 до 40 000 доларів США. Споживчий кредит Внешторгбанка оформляється як у доларах, так і в рублях (доларовий еквівалент). Сума споживчого кредиту, який зможе отримати конкретний позичальник у Внешторгбанку, залежить від щомісячного доходу останнього або сукупного доходу сім’ї позичальника та цілі кредитування. Дохід необхідно підтвердити довідками з місця роботи.

  Який банк вибрати для отримання кредиту - Допомога позичальникові

Погашення споживчого кредиту Внешторгбанка здійснюється щомісяця рівними платежами суми кредиту і нарахованих відсотків. Рівні платежі по кредиту на банківському мові можуть ще називатися — аннуітентнимі платежами. Якщо Внешторгбанк має на увазі саме цей вид платежів, то зручності платежу в тому, що клієнт платить щомісяця одну і ту ж суму, що складається з кредиту і відсотків. Такий метод розрахунків збільшує суму виплачуваних відсотків в середньому за рік приблизно на 2 -3 пункту. Тоді, наприклад, озвучена ставка на споживчий кредит в 18,5%, реально може скласти 20,5 — 21,5%.

  Оцінка нерухомості все що потрібно знати, Вектор Успіху нерухомість грамотно

Внешторгбанк декларує переваги своїх споживчих кредитів тим, що не бере комісію за обслуговування кредиту, і не застосовує штрафних санкцій та обмежень з дострокового погашення споживчого кредиту. Це дуже важливо для клієнта, хоча ці умови обіцяють майже всі банки. Тому попросіть працівників банку скласти розрахунок всіх без винятку платежів, пов’язаних з отриманням кредиту. До підписання кредитного договору, уважно вивчіть проект кредитного договору. Часом багато нюанси, пов’язані з умовами кредитування, їх оплатою та оформленням кредиту, з’ясовуються ссудополучателем тільки після підписання договору.

Перш ніж ви приймете рішення взяти споживчий кредит у Внешторгбанку, чиї процентні ставки і основні умови наведені вище, рекомендую вам ознайомитися з даною послугою і в інших банках. Умови можуть виявитися більш зручними і вигідними.

  Борг по кредитній карті - що чекати від банку?

Працювала в найбільших банках Казахстану та Росії. Пише аналітичні та оглядові статті про депозити, кредити, іпотеку та інші банківські послуги для населення та підприємців.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.