Банки України

Распродажа.Ру — всі знижки, акції, розпродажі та дисконти на одному сайті

Секрети шопінгу / Всі про знижки / Чи можна повернути товар, куплений зі знижкою?

У деяких магазинах можна зустріти оголошеннявиду «Товар, придбаний зі знижкою, обміну та поверненню не підлягає». Чи правомірне таке оголошення і чи можна все-таки повернути товар, куплений зі знижкою?

Якщо в товарі виявився якийсь дефект, який не впливає на функціональність і працездатність товару (наприклад, потертості, тріщини тощо), то продавець може знизити на нього ціну і продати як знижений у ціні товар з значною знижкою. < / p>

У такому випадку, продавець повинен ще до покупки попередити вас про те, що ж не так з товаром і чому він уцінено. Ви, купуючи даний товар, погоджуєтеся з цими недоліками і не в праві в майбутньому пред’являти вимоги, пов’язані з цими недоліками. Іншими словами, якщо ви купили телефон з тріщиною на кришці, були попереджені про це і погодилися купити цей телефон, то ви не можете потім звернутися до продавця з вимогами безкоштовного усунення цього дефекту, обміну або повернення грошей.

  Де взяти кредит в Сургуті. Онлайн заявки на кредити та кредитні картки

У разі ж, якщо виникнуть інші проблеми, не обумовлені заздалегідь продавцем, наприклад, куплений телефон перестане дзвонити, то в такому випадку ви маєте повне право висувати вимоги, передбачені стати-їй 18 Закону «Про захист прав споживачів».

Теж саме стосується і одягу, взуття тощо Якщо ви були попереджені про те, що дана пара взуття знижена в ціні через те, що немає шнурків, а після покупки відвалилася підошва — ви можете пред’явити вимоги продавцю.

Важливий рада : при покупці уціненого товару обов’язково добийтеся від продавця письмової вказівки на дефект! Нехай він напише, по яким конкретно причин даний товар був знижений в ціні. Зробити це можна або на окремому аркуші, або на чеку, але це має бути обов’язково. Попросіть запевнити це печаткою магазину. Не допускайте простий формулювання «Уцінка», вимагайте докладної розшифровки. Інакше у разі звернення до магазину з питань повернення грошей за шлюб, який не був обумовлений заздалегідь і не відноситься до причин уцінки, продавець може відмовити вам у цьому, пославшись на те, що товар був знижений в ціні саме через це дефекту.

  Забезпечення кредиту - Бізнес-план

Розпродаж — це ліквідація старої колекції. При цьому зі знижкою продається якісний товар. Просто продавець вирішив знизити ціни, щоб швидше розпродати застарілу колекцію, або ж розпродає залишки товару. Сама суть від цього не змінюється — це звичайна купівля-продаж якісного товару.

У такому випадку до товару, купленого на розпродажі, повністю застосовні положення Закону «Про захист прав споживачів» — ви можете обміняти товар належної якості на інший, у разі якщо він не підійшов вам за якимись параметрами або ж повернути товар і отримати назад гроші, у разі якщо в товарі виявився шлюб.

  Іпотека для молодих семей.Центр нерухомості

Коментарі Написати коментар

а як бути в тому випадку, якщо продавець ставить до відома покупця, що гарантія відсутня, і покупець підтверджує це підписом у спеціальному товарному чеку, на звороті якого розміщена пам’ятка покупцеві? Чи правомірно це? І є підпис-«згода» покупця підставою у відмові гарантії?

Распродажа.Ру в соціальних мережах

Знаходять:

  • повернення уціненого товару
  • чи можна повернути одяг куплений по знижці
  • чи можна повернути товар у фокстрот
  • чи можна повернути уцінене взуття в магазин
  • чи можна повернути уцінений товар
  • Чи можна поминяти товар через 2мисяци
  • чи обміняють товар з розпродажу
  • чи підлягає обміну уцінений товар
  • чи підлягає поверненню товар з дефектом зі знижкою
  • чи підлягає поверненю товар зі знижкою
Categories: Без рубрики

Comments are closed.