Банки України

Чи можна відібрати квартиру за несплату послуг ЖКГ?

Чинним законодавством не передбачена можливість погашення наявної заборгованості по житлово-комунальним послугам за рахунок переходу права власності наквартиру до організації-постачальнику послуг. Таке можливо виключно в добровільному порядку за згодою боржника. Про це розповів експерт з цивільного, господарського, корпоративного та податкового права Роман Хрустенко.

«Заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги може бути стягнута за рішенням суду. Виконання такого рішення суду буде здійснюватися відповідно до Закону України» Про виконавче провадження «, — пояснює експерт.

Відповідно з цим Законом спочатку державним виконавцем буде надана можливість боржникові добровільно виконати рішення суду. Після цього будуть здійснені дії з пошуку майна боржника і накладення на нього арешту.

  Кому іпотека по кишені? :: NoNaMe

При цьому, як стверджує експерт, в першу чергу стягненню підлягають кошти боржника в національній та іноземній валюті, в тому числі що знаходяться на рахунках у банківських установах. Після цього допускається звернення стягнення і подальша примусова реалізація іншого майна боржника, в т.ч. і нерухомого.

Крім Закону України «Про виконавче провадження» та Інструкції про порядок проведення виконавчих дій (затв. наказом Міністерства юстиції України від 15.12.1999 р. N 74/5), процедура примусової реалізації нерухомого майна боржника врегульована Тимчасовим положенням про порядок проведення прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна (затв. наказом Міністерства юстиції України від 27.10.1999 N68 / 5).

  Як правильно міняти валюту?, Аналітичні огляди, фінансові новини, Бізнес ідеї, ПІФи, Форекс, Інвестиції

Олександр Ярославський — з міліціонера-інспектора перетворився на успішного харківського підприємця і головного спонсора міста. Володіючи футбольним клубом «Металіст», він став генеральним інвестором і координатором підготовки Харкова до Євро-2013. Се …

Використання матеріалів будь-якого типу дозволяється за умови активної індексованою посилання на ubr.ua. Гіперпосилання має бути розміщена виключно в першому чи в другому абзаці тексту.

Цікаво

  Хто і коли купує квартири в Київі і Львові?
Categories: Без рубрики

Comments are closed.