Банки України

Переклади Western Union

Ми робимо перекази Вестерн Юніон між фізичними особами як у рублях, так і у валюті. Ці переклади не вимагають відкриття рахунку в Банке24.ру. Через кілька хвилин адресат може отримативідправлений йому переклад в будь-якій країні світу, де є пункти обслуговування клієнтів Вестерн Юніон.

Що таке система Western Union?

Міжнародна система грошових переказів Western Union діє більш ніж в 180 країнах світу і включає більше 100 000 пунктів обслуговування клієнтів, у тому числі в країнах СНД і Балтії — близько 4 500 пунктів. Виплата грошових переказів здійснюється, як правило, у валюті країни призначення за курсом, вживаному в системі Вестерн Юніон (у деяких країнах виплати проводяться тільки / також у доларах США).

Чому cистема Western Union вважається однією з самих надійних та зручних?

  Акта, Готівка - АктаБанк

Тому що Western Union з 1871 року займається грошовими переказами з використанням сучасних засобів зв’язку та обробки інформації. Застосовувані компанією технології дозволяють переводити гроші на будь-яку відстань за лічені хвилини. Кожен переказ захищений надійною системою безпеки, що гарантує, що гроші будуть виплачені тільки зазначеній особі.

Дізнатися, чи присутній система Western Union в тому місті, куди ви хочете відправию8 гроші, можна на офіційному сайті системи www.westernunion.ru або за телефоном гарячої лінії Western Union 8-800-200-22-32 російською мовою, 8-800-200-22-31 на узбецькій мові, 8-800-200-22-58 китайською мовою.

Додаткові послуги

Мобільні грошові перекази — це ще один зручний спосіб відправлення грошових переказів на користь фізичних осіб. Сума такого грошового переказу зараховується на рахунок мобільного телефону одержувача або на віртуальний гаманець, закріплений за номером мобільного телефону. Зазвичай цей гаманець, прямо пов’язаний з номером мобільного телефону, можна використовувати для оплати товарів і послуг або для отримання готівки через касу оператора мобільного зв’язку (залежно від умов обслуговування);

  Як взяти кредит готівкою без поручителів в Ощадбанку Росії

Мобільні грошові перекази можуть бути відправлені тільки в деякі країни на користь власників мобільних телефонів певних операторів зв’язку, які попередньо уклали відповідний договір з Вестерн Юніон. Як правило, Мобільні грошові перекази зараховуються на зареєстрований одержувачем «мобільний гаманець» протягом декількох хвилин після відправлення, в той час як на рахунок мобільного телефону Мобільний грошовий переказ може бути зарахований протягом 2 банківських днів.

Контактна інформація

© 1992-2013 Банк24.ру

осіб. ЦБ РФ № 2227

Банк24.ру надає повний спектр банківських послуг для приватних і корпоративних клієнтів, чп1тина з яких не має аналогів у Росії. Ми працюємо для вас цілодобово: без перерв і вихідних. Офіси банку знаходяться в Єкатеринбурзі, Львові, Київі, Челябінську, Новосибірську, Красноярську, Іркутську, Уфі, Пермі, Тюмені, Нижньому Новгороді, Самарі й Казані.

  Банк Китаю запустив сервіс грошових переказів MoneyGram ще в 930 своїх відділеннях

Знаходять:

  • вестерн юнион львів цілодобово
  • western union львів цілодобово
  • вестерн юніон львів цілодобово
  • вестерн юнион львів цілодобово адреса
  • Львiвськi кантери де можна получити переказ грошей
  • максимальна сума отримання грошей по системі Вестер Иніон
  • вестер юніон в польщі лодзь
  • Вестерн юніон цілодобово львів
  • western union яблоко львов
  • чи мтжна в неділю вибрати переказ вестерн юніон
Categories: Без рубрики

Comments are closed.