Банки України

Де і як швидко отримати споживчий кредит Банку Москви за програмою «ШВИДКОкредит» Часи змінюються! Раніше отримати кредит протягом одного — 2-х діб вважалося нереальним в принципі. А зараз, колись консервативнібанки починають перебудовуватися, і для залучення клієнтів розробляють і пропонують кредити на невідкладні потреби з все більш цікавими і привабливими умовами кредитування. Та й оформляти швидкі кредити стає серйозно доступніше. Отже, якщо вам терміново потрібні були додаткові, так собі величезні, кошти на ремонт квартири або придбання нових меблів, на оплату навчання дитини у вузі або на викуп палаючої путівки в санаторій, то ці гроші, не турбуючи рідних і друзів, можливо отримати в банках, оформивши з високою швидкістю кредит на будь невідкладні потреби. І, якщо ваше фінансове становище стабільне, будь-який банк буде згоден вас прокредитувати.

  Кредити, іпотека, автокредит - Усі банки та кредити Львова

На сайті «Банкірша.сом» я вже говорила про Банку Москви, а зараз прийшла черга поговорити про доступну і досить цікавою програмою цього банку по короткостроковому кредитуванню фізичних осіб. Програма називається — «ШВИДКОкредит». Мені імпонують різні родзинки, якими Банк Москви затягує клієнтів у свої кредитні програми.

Так, наприклад, особливість програми «З високою швидкістю кредит» полягає в тому, що Банк Москви як — би залучає клієнтів у процес визначення оптимальної суму і терміну власного кредитування. Як це робиться? Вельми просто — на кредитному калькуляторі БИСТРОКРЕДІТА. У рамках умов кредитування, конкретних банком, клієнт вибирає для себе сам прийнятну суму кредиту і відповідний термін кредитування, тобто складає попередній розрахунок кредиту.

Кредитний калькулятор банку за програмою «З ВЕЛИКОЇ ШВИДКІСТЮ кредиту» налаштований так, що, набираючи необхідну суму строкового кредиту, і бажаний термін для погашення, клієнт бачить розмір щомісячного платежу і може реально оцінити власну платоспроможність і можливості з погашення кредиту. Якщо сума щомісячного платежу виявляється завеликою і може зробити фінансові труднощі в сімейному бюджеті, то клієнт змінює умови за розрахунком кредиту. Так, в рамках умов кредитування, можливо змінити суму кредиту в бік зменшення або термін кредитування в бік збільшення. І лише визначившись з параметрами з кредитування, клієнт наповнює анкету — заявка на отримання БИСТРКРЕДІТА в Банку Москви.

  Карта Visa, Mastercard яку вибрати? - Є відповідь - Питання та відповіді

Привабливість «БИСТРОКРЕДІТА» грунтується і на тому, що цей вид кредитування фізичних осіб має досить просту і швидку процедуру як схвалення кредитним комітетом видачі, так і оформлення самого кредиту. Банком Москви використовуються 3 спрощені процедури схвалення видачі швидкого кредиту (2 з яких прискорені):

  Автокредити в Київі подвійно популярні

Рішення з кредитування Банком Москви приймається за першим 2-м варіантами протягом 30 хв., і про прийняте рішення з надання вам «З високою швидкістю кредиту» ви дізнаєтеся, повторно передзвонивши в банк за телефоном — (495) 105-80 -00.

Якщо рішення на швидкий кредит — позитивне, то протягом 15 робочих діб потрібно звернутися в кожне зручне для Вас відділення Банку та оформити і отримати кредит, надавши потрібний пакет документів.

Нові публікації: • Ринок експрес-кредитів буде розвиватися

Categories: Без рубрики

Comments are closed.