Банки України

Де можна купити золото? Золоті злитки, монети, металеві рахунки. Способи вкластися в золото

Золото , як «вічна цінність» завжди користується попитом, коли більше, коли менше, залежно відтого часу, в якому ми живемо. У всьому світі золотих запасів не так вже й багато — якщо взяти всі банківські золоті резерви і сплавити їх в один шматок, то вийде куб зі стороною всього 12 метрів. Отже, де можна купити золото або як в нього можна вкластися? Будемо оцінювати купівлю золота з точки зору інвестора.

Купівля золотого злитка

Купити золото в злитках можна в банках, що мають ліцензію на роботу з дорогоцінними металами. Це насамперед великі російські банки, як Ощадбанк, ВТБ і ін При покупці золотого злитка в банку при собі потрібно мати документ, що засвідчує особу (паспорт, військовий квиток і т.д.)

Якщо ви вирішите купити золотий злиток в інвестиційних цілях, то тут вас чекає негативний момент: в ціну злитку входить податок на додану вартість (ПДВ), що становить 18%. Так як злиток золота — це товар, значить на нього поширюється ПДВ. Тому коли ви вирішите продати злиток, ПДВ вам назад ніхто не поверне.

Крім того, у банків є свої курси продажу і купівлі золота та інших дорогоцінних металів, різниця між курсом купівлі і курсом продажу називається спред . Ці курси відрізняються від курсів золота на світових фінансових ринках і облікових цін ЦБ РФ. Так от, продаючи золото банку, ви заплатите ще й величину спреду. Про це також не можна забувати.

Як варіант, можна спробувати ось що. При покупці золотого злитка в банку передайте цей злиток банку на зберігання, оформивши його на металевий рахунок. Тобто злиток буде зберігатися в банку, а не у вас вдома або ще де-небудь, але зате ви не переплатите за ПДВ.

  Квартира в кредит - це реально. Іпотека молодим сім'ям, Центр Комерційної Нерухомості - оренда та продаж офісів, складів, магазинів в Краснодарі

Купівля ювелірних виробів

З точки зору інвестора, покупка ювелірних виробів з метою прибутково вкласти гроші не витримує жодної критики. Цей спосіб — найгірший з усіх представлених варіантів. З однієї простої причини: коли ви вирішите продати ювелірний виріб, то понесете великі збитки. У вартість ювелірних виробів із золота входить також ювелірна робота, яку при скупці золота ніхто відшкодовувати не збирається. Тобто ліквідність ювелірних виробів мінімальна (нагадаємо, ліквідність — це можливість швидко і з мінімальними втратами продати актив).

Купівля золотих монет: інвестиційні золоті монети

Інвестиційні золоті монети хороші тим, що на них не поширюється ПДВ. Відповідно до ст. 149 Податкового кодексу РФ операції з інвестиційними монетами Банку Росії не обкладаються податком на додану вартість.

Нагадаємо, що мова йде про монети, випущених Центробанком Росії — не оподатковуваних ПДВ. В інших випадках (наприклад, іноземні золоті монети) ПДВ включений у вартість. Також не забувайте про спреді — різниці цін на купівлю та продаж банком — у випадку з золотими монетами спред також має місце бути.

Недоліки купівлі монет з дорогоцінних металів

Основною перешкодою вкладенням в драг.металли допомогою інвестиційних монет як і раніше залишається великий спред — тобто різниця між ціною продажу і ціною викупу монети банком. Наприклад, в Ощадбанку спреди на різні монети можуть сильно відрізнятися. Подивіться на таблицю нижче і зверніть увагу на колонку «спред». Сама щадна комісія у монети Золотий Червонець (13%), а у Соболя різниця між купівлею і продажем майже 2 рази! Звичайно, така грабіжницька різниця неприйнятна для інвестора, що бажає вкластися в драг.металли. У цьому відношенні металевий рахунок виграє у монет (про це нижче).

  Diamond travel company Корисна інформація Що таке Tax Free і як цим користуватися

Відкриття знеособленого металевого рахунку (ОМС)

Де ще можна купити золото? Все в тих же банках, що мають ліцензію на роботу з дорогоцінними металами, відкривши металевий рахунок. Процедура така ж при відкритті звичайного банківського рахунку. При цьому гроші, які ви внесли, обмінюються в дорогоцінні метали (золото, срібло). Наприклад, ви внесли 10 000 рублів, значить в банку у вас буде лежати, скажімо, 10 грамів золота. Ваш дохід (або збиток) тепер залежить від вартості металу, бо ціни на дорогоцінні метали можуть не тільки рости, але й падати. До речі, знеособленими металеві рахунки називаються тому, що вони не прив’язані до конкретних злиткам, що має свою пробу, вагу, номер.

Таким чином, відкриття металевого рахунку, також як купівлю інвестиційних монет, можна розглядати як інструменти інвестицій в золото і срібло. Важливо знати, що спред (різниця курсів купівлі та продажу) присутній і в ОМС, однак він, як правило, нижче, ніж у випадку з монетами. Наприклад, в Ощадбанку різниця курсів купівлі та продажу металу при відкритті і закритті металевого рахунку становить 5-10% залежно від металу.

Тільки от при продажу назад монети в банк можуть виникнути проблеми, не знаю як це обстоит в Київі, а наприклад в Саратові відмовилися брати монету, мотивуючи її не ідеальним станом.

  розкрутиться! Взяти кредит на розвиток свого бізнесу стало простіше

Ні банк ні \ «вигідні вкладення \» не гарантують збереження коштів населення. Розберемо ситуацію з дефолтом. Величезні накопичення простих людей перетворилися в повітря і ніхто за це не відповів, а багато все життя збирали, откладивалі.Представьте на хвилину якби люди набували на ці гроші золото, срібло залежно від доходів і тримали метали на свій розсуд в надійних місцях. < / p>

Інвестиційні золоті монети хороші тим, що на них не поширюється ПДВ. Відповідно до ст. 149 Податкового кодексу РФ операції з інвестиційними монетами Банку Росії не обкладаються податком на додану вартість.

Народ, так само купив Побідоносця по 7800, через два роки пішов здавати відмовили мотивую тим що проявилися подряпини. Пішов на ринок до скупникам, і продав за 10000р. Їм все одно на переплавку. Так шо у так)

Знаходять:

  • де можна купити золотий злитиок
  • де можна в ощадному банку здать золотий злиток
  • чи можна купляти золоті злитки
  • Чи вигідно державі випускати золоті монети? а) випускати золоті монети вигідніше ніж продавати золоті злитки; б) випускати золоті монети так само вигідно як і продавати золоті злитки; в) випуск золотих монет менш вигідний чим продаж золотих злитків;
  • ощадбанк драг метали монети
  • метали купувати монети чи злитки
  • куплю злитки в людей києва на 2014
  • купівля монети
  • золото злитки купити продати
  • золоті злитки податок
Categories: Без рубрики

Comments are closed.