Банки України

Банківський форум — кредити, вклади, іпотека

Теми підрозділу на форумі про банки: Кредит на освіту. Кредит на навчання. Кредит під заставу майна. Кредит без застави. Кредит під заставу нерухомості. Кредитпід заставу автомобіля. Кредит під заставу квартири. Кредити для малого бізнесу. Кредитування юридичних осіб. Кредит під заставу земельної ділянки.

У даному випадку шанс отримати споживчу позику практично дорівнює нулю. Студент як клієнт — претендент на кредит потенційно небезпечний для банків. Він найчастіше не має постійної, стабільної і високооплачуваної роботи. Навіть якщо він знайде собі таке тепле містечко, немає ніяких гарантій, що він протримається на цій посаді достатній час для погашення кредиту.

ПО моєму, в нашій країні тільки 1 або 2 банку видають споживчі кредити студентам. Можна, мабуть, виділити приклад федерального банку — «Національного банку« ТРАСТ »». Але, по-перше, не цільовий споживчий кредит, а всього лише кредитну картку з кредитним лімітом до 10 тисяч рублів і з процентною ставкою 27%, неустойкою при понадлімітної заборгованості в 72% річних, а також морем комісій.

  Влітку 2011 року на фінансових ринках Росії почав діяти Центр регулювання відносин - Банківський форум. Форум про банки. Обговорення кредитів, вкладів, банківських карт.

У баках безробітним не дають. Тим більше, безробітним студентам. Як ви його віддавати зібралися? При подачі документів на кредитування обов’язкова довідка про доходи. А у вас одна стипендія.

Ні … звичайно можна взяти у спеціальних юридичних осіб, які за певну плату готові надати допомогу в отриманні кредиту непрацюючим. Але чи зможете ви його віддати, там адже відсотки-то ого-го! Мама не горюй!

Обговорення всіх видів банківського та небанківського кредитування. Форум, де користувачі діляться інформацією про споживчі кредити, кредити на невідкладні потреби, кредити готівкою або про, так званих, експрес кредитах. Кращі умови і відсотки по кредитах для фізичних та і юридичних осіб.

Зараз для багатьох громадян іпотека є нездійсненною мрією, чимось незвіданим і «не їх». Як і взяти кредит на покупку квартири? Які документи потрібні при оформленні іпотеки? Чи є пропозиції банків з іпотекою без початкового внеску? АІРК і АРІЖК: що за компанії? — Подібні питання мучать відвідувачів нашого форуму. Ми допомагаємо підібрати кращі умови іпотеки в рублях, доларах і євро.

  Банкіри розповіли, кому охоче дають кредити на житло - Останні новини України - Бізнесмени та працівники отримують іпотеки без проблем, а от фрілансерів в банках не чекають, СЬОГОДНІ

Книга скарг банків. На форумі можна написати відгук про банк або його продукти та послуги. Незалежні відгуки про банки Росії і СНД. Користувальницькі думки про обслуговування в банках РФ. Народний рейтинг банків форуму Банковскій.ру.

Кожна людина мріє, щоб його заощадження почали приносити хороший дохід. У Росії це можливо: банківські вклади в рублях, доларах і євро застраховані системою страхування вкладів. Тепер можна засипати вночі зі спокійною душею, адже гроші, вкладені в банк під вигідний відсоток принесуть дохід вкладнику. У якому банку Москви або СПб відкрити вклад і на яких умовах, дізнайтеся у форумі про вклади.

Автомобіль — це свобода і частинка особистого простору. Авто — мрія кожного, але що робити його немає грошей на покупку машини? Відповідь проста: Автокредит. В іншому правда про простоту можна забути: Автокредит без початкового внеску? Взяти в банку автокредит на нову машину або б / у? Порахувати відсотки по автокредиту за допомогою калькулятора? — Питань багато, а відповіді на нашому форумі в розділі про автокредити.

  Загубив банківську карту. Що робити при втраті пластикової картки? - Банківський форум. Форум про банки. Обговорення кредитів, вкладів, банківських карт.

Інформація розміщується на форумі відвідувачами і не претендує на об’єктивність. Будь-які думки відвідувачів форуму є приватними і не є думкою адміністрації сайту bankovskiy.ru.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.