Банки України

Де взяти кредит в Пскові

Навіть якщо ви не знаєте де взяти кредит у Пскові, досить складно помилитися у виборі банку. У місті працює всього 1 банк регіонального рівня — «Псковбанк» і 10 філій федеральнихбанків, серед яких найбільшої уваги заслуговують «Промсвязьбанк», «Сбербанк Росії», «ВТБ», «Россельхозбанк» і «Транскредитбанка».

«Псковбанк» займається кредитуванням фізичних та юридичних осіб. Однак похвалитися широким спектром послуг він, на жаль, не може, хоча якщо вам потрібен споживчий кредит (на купівлю комп’ютера наприклад, або на встановлення пластикових вікон), тут ви можете його отримати під 23% річних у розмірі, обмеженому вашої платоспроможністю. Якщо сума позики менше 100 000 руб., Можна отримати кредит без поручителів. Крім того, банк надає автокредит і овердрафт. Кредит на машину можна використовувати для придбання нового автомобіля або підтриманого авто іноземного виробництва. Максимальний термін кредиту — 5 років, а ставка коливається від 17% до 18% річних.

  «Беларусбанк» підвищив ставки по кредитах на нерухомість. Для нужденних - 31%, для ненуждающіхся - 38% -

Філія «Транськредітбанка» в Пскові по своєму бюджету і масштабами кредитування подібний з «Псковбанк», тільки надає своїм клієнтам найбільш популярний серед населення споживчий кредит під низькі відсотки, без застави та поруки та іпотечний кредит на придбання житла, що будується і співробітникам підприємств ВАТ «РЖД». Останній видається строком до 25 років під 10,5% -13,5% річних. У банку «Російський капітал» цей же кредит ви можете взяти на термін до 30 років під 15% річних, якщо житло, що купується знаходиться на етапі будівництва.

  Як правильно взяти споживчий кредит, Життя в позики, Аналіз на

Вигідні пропозиції від «Россельхозбанка» дозволяють оформити нецільовий кредит, навіть якщо ви пенсіонер. Для студентів (від 18-20 років) діє спеціальна програма «Освітній», що пропонує гроші на навчання під 12% річних у рублях.

Найбільш забезпечені верстви населення з проблемою, де взяти кредит у Пскові, мабуть, не зіткнуться. Незважаючи на нечисленність фінансових установ, нестачі в кредитних пропозиціях у міста немає. По-іншому йде справа у клієнтів з поганою кредитною історією і жителів без прописки. З одними багато банків відмовляються мати справу, а під іншими часто не підведено законодавча база, або ці люди просто не відповідають вимогам фінансових організацій.

Розділи

Знаходять:

  • В якому банку можна взяти кредит до 20 років(філія)
  • Взяти кредит на десять років
  • де взюти терміново гроші в 19 років
  • Де можна знаити двих спальне лижко б у в чернивцях
  • если мени 21 рокив де можна взять кредит
  • кредит з(21 року в чернивцях з поганою историею
  • кредити в україні без довідки з 21року
  • Найти де можна в гайсині взяти в кредит коляску і кроватку но мені 20 років і я в дикреті
  Як розрахувати іпотеку ощадбанк :: Іпотека в ощадбанку розрахувати :: Фінанси ::: як просто зробити все

Цікаво

Categories: Без рубрики

Comments are closed.