Банки України

вигідним вкладенням ГРОШЕЙ

Відправивши заявку на безкоштовний розрахунок індивідуального бізнес-плану з нашого порталу, Ви отримуєте унікальну послугу пошук постачальників обладнання — безкоштовно! Подробиці за телефоном

В даний час приватні особи і підприємці часто думають, де взяти кредит в 1 000 000 рублів і більше. Дана сума може бути спрямована на купівлю нерухомості, престижного автомобіля або розвиток власного бізнесу. Велика частина подібних кредитів видається різними банківськими організаціями під досить високі відсотки і велика кількість різних вимог з боку кредитора.

У кредит в 1 000 000 рублів найчастіше можна взяти на певні цілі, отримати дану суму без вказівки предмета покупки або інвестицій практично неможливо. Будь-яка банківська організація розглядає стандартний пакет документ при видачі кредиту на подібну суму. Як правило, позичальник повинен заповнити заяву, надати копії посвідчення особи, а також довідку з місця роботи та довідку про доходи у формі 2-ПДФО або у формі, запропонованої банком.

  Комісія банку за видачу кредиту для податкового обліку Архів - Клерк.Ру

Найчастіше, взяти в кредит один мільйон рублів можна, надавши банку небудь заставу, наприклад, придбану квартиру або автомобіль. У деяких випадках банки вимагають наявність поручителів, які будуть нести відповідальність за вашим боргом у разі, якщо ви не зможете вчасно погасити кредит.

  Кредити малому і середньому бізнесу від СКБ-банку

Мільйон рублів в кредит підприємцям може бути наданий за умови надання бізнес-плану, в якому буде описано, яким чином будуть витрачені отримані грошові кошти. Найімовірніше, при погашенні кредиту банк або інша комерційна організація, яка видала грошові кошти, зажадає звіту про проведені витратах.

Взяти в кредит 1 000 000 рублів також можна в різних компаніях, які займаються наданням допомоги починаючим підприємцям. При отриманні грошових коштів необхідно уважно ознайомитися з текстом договору, в якому мають бути чітко перераховані права і обов’язки сторін.

Деякий час тому на території нашої країни з’явилася величезна кількість шахраїв, які пропонують отримання кредиту з мінімальною кількістю документів на дуже вигідних умовах. Як правило, даний вид бізнесу контролюється кримінальними угрупованнями.

  Газпромбанк

Знайти найбільш вигідні пропозиції, де взяти мільйон рублів в кредит можна на різних сайтах в мережі інтернет або, звернувшись в спеціалізовані компанії, які надають послуги з пошуку найбільш вигідних кредитних пропозицій. Вартість послуг подібних компаній відносно невелика, скористатися ними може як приватна особа, так і підприємець.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.