Банки України

Вигідні кредити готівкою

Як отримати

Кредити у Владивостоці

Де взяти кредит готівкою без довідки про доходи у Владивостоці в 2013 році

По всій країні, до величезного жалю,багато організацій платять зарплату в конвертах. Цю частину зарплати іноді називають сіркою, але у Владивостоці кредит без довідок та поручителів в 2013 році можна взяти і з наявністю однієї лише сірої зарплати.

З офіційно частини зарплати віднімаються і виплачуються всі податки. Ті є офіційна — це і є біла зарплата, саме її беруть до уваги банки, але кредити споживчі без довідок — не має значення розмір зарплати. Саме вона фігурує в усіх документах. Саме з неї береться частина грошей в пенсійний та інші фонди, з неї платяться різні інші податки державі.

  Кредит без страховки - Мій план, Матеріали

Офіційна зарплата, безсумнівно, фігурує в документах і потрібна в тих випадках, коли ви хочете взяти кредит. Коли в Владивостоці кредити без довідки про доходи у 2013 році часто взяти просто не реально без форми 2-ПДФО, де багато банків беруть інформацію про доходи.

Але випадки виплат чорною зарплати ще дуже популярні. І Ви зможете лише пред’явити банку довідку про зарплату, в якій вказана, Ваша офіційна зарплата у розмірі 1000 рублів. Банки давно в курсі цієї ситуації, і пропонують своїм позичальникам отримати кредит готівкою без довідки про доходи.

  Інвестори готові до ризикованих операцій - аналітика - PRQ - Якісне просування!

Основна маса таких кредитів, це експрес-кредити і кредит готівкою без довідки про доходи у Владивостоці. Всі ці кредити Ви швидко зможете отримати через максимум дві години після заповнення всіх документів.

Банки пропонують кредити споживчі без довідок в без первинного внеску в розмірі 70.000 рублів для громадян РФ. При отриманні кредиту на суму від 5 до 35 тисяч рублів потрібно надати паспорт і один з перерахованих далі документів:

Позичальник повинен бути старше 21 року, а до моменту закриття кредиту його вік не повинен досягти пенсійного віку за Законодавством РФ. Термін кредитування зазвичай від 6 місяців до 2 років.

Відсоток по кредиту — 21% річних. Ще потрібно сплатити комісію, її розмір 0,8%. Ця сума береться за ведення Вашого рахунку. Якщо ви берете кредит не в перший раз, і ваша кредитна історія бездоганна-ви можете сподіватися на зниження відсотка по кредиту. Аж до 19% річних. Варто відзначити, що кредит без довідок та поручителів в Владивостоці легко отримати, і відсоткова ставка протягом усього часу погашення кредиту не змінитися.

  готівкою: Кредит готівкою без довідки про доходи, КРЕДИТ ГОТІВКОЮ І КРЕДИТ НА ТОВАР, НАЙНИЖЧІ%, РОЗСТРОЧЕННЯ, без поручителів, БЕЗ ДОВІДОК ПРО ДОХОДИ! ОФОРМЛЕННЯ ПРОТЯГОМ 15 ХВИЛИН! ТІ, ГОТІВКУ У КРЕДИТ - Дошка оголошень -

Categories: Без рубрики

Comments are closed.