Банки України

Наш портал радий усім творчим особистостям, ведучим-майстрам свята, педагогам від музиканта до інструктора фізкультури і всім, хто шукає спілкування з колегами з різних країн, прагне до професійного росту і готовийділитися своїм накопиченим досвідом.

Якщо Ви вирішили пройти реєстрацію, вона не займе багато часу, але доведеться почекати перевірки спам-контролем. Придумайте читай логін (краще російською мовою), в іншому випадку антиспам система його видалить. Заборонено використовувати довільний набір букв, численні цифри і нереальні емейли.

Фестивальний IN-KU

День бухгалтера (банківських працівників)

Свято працівника Ощадбанку

Всі слова належать Ведучому. Вітання відділів може відбуватися під час застілля, в такому випадку необхідно передбачити і відповідь слово кожного відділу, тости, можливо, індивідуальне вшанування заслужених працівників, вручення премій, подарунків, грамот і т.д.

Танюша, спасибо за цю тему. Так як сама працюю бухгалтером і паралельно проводжу всі свята на своїх підприємствах, тему бухгалтера ніколи не піднімаю, ну не будеш же сама про себе вірші писати. В Україні День бухгалтера святкують 16 липня, в самий розпал звіту за перше півріччя, у зв’язку з цим, навіть келих шампанського немає часу пригубити. Тому ця тема, саме для мене, як мед для моєї, зраненої законодавством, бухгалтерської душі.

Якщо я правильно зрозуміла, то в Росії День бухгалтера святкують в листопаді, якщо знаєте дату, напишіть мені будь ласка, я з задоволенням напишу привітання своїм колегам, з якими працюють мої підприємства.

-Олена Юріївна, сальдо, Ви моє, дебетове, а чи не бажаєте, спільно зі мною, взяти участь в консолідованій фінансовій звітності сьогодні ввечері, годині о 8, а? Повну автономність підприємства і валовий дохід гарантую. Адміністративні витрати та інші операційні витрати беру на свій баланс.

  «Автолайт» - кращий автокредит від ВТБ24

-Та ну Вас, Геннадій Васильович. Знаю я Вас, Ви як пару інвестицій прийміть, так відразу почнете превалювати своєю сутністю над моїми формами і це з Вашими-то необоротними активами. Ще, чого доброго, лізингом закінчиться. А я — жінка порядна, у мене поточні зобов’язання. Мене вдома засновник власного капіталу чекає, голодний і злий. А мені ще по магазинах пробігти треба, сировини і матеріалів підкупити. Так що, вибачте, не можу. Як-небудь у наступному звітному періоді. До побачення!

В одній організації працював головним бухгалтером — дідок років вже напевно до 80. Вже силу-силенну років там пропрацював. Співробітники помічали за ним одну дивина — коли він сидів за своїм столом, то завжди відсував трохи висувний ящик і постійно туди підглядав, але варто було до нього підійти — тут же ворухнув. Ця страшна таємниця всіх просто винищила — що ж він там ховає?! Нарешті час підійшло — вік давав про себе знати. Проводили, відзначили — і все бігом до столу, дивитися, що він там ховав. Відкривають — а там маленька Замусолений папірець: «до вікна Кредит, до дверей Дебет».

У версії Інфо-Бухгалтер 8.0 розглядається питання про розширення панелі інструментів. Крім стандартної кнопки «Перерахувати» будуть додані додаткові кнопки «Перерахувати як я хочу», «Перерахувати як хоче ДПІ» і «Перерахувати правильно».

Добрий вечір! Я вперше на вашому форумі. Поки вистачило часу прочитати тільки тему про корпоративні вечірки (чим власне я в даний момент і спантеличена). Багато різної і хорошої інформації, за що всім велике і щире спасибі! Моя ж проблема в наступному. 21 листопада наш відділ бухгалтерії відзначатиме корпоратив. Раніше ми завжди замовляли на даний захід тамаду, а цього року вирішили зекономити і провести вечір своїми силами. Ведучого вечора поки так і не призначили. На даний момент у нас кожне з п’яти бюро придумують сценки (хто на що здатний) і, звичайно, всі держиться у великому секреті один від одного. Але найбільша проблема в тому, що колектив у нас жіночий на всі 100%. З чоловіків будуть присутні чоловіки головного бухгалтера та двох його заступників, і може бути еше три-чотири дами приведуть своїх чоловіків. Як бути в таких випадках бути, коли на 60 жещін всього 6-7 чоловіків? Які конкурси? Які сценки? Реквізиту у мене немає. Що порадите? І ще одне питання. Дуже б хотілося задіяти в конкурсах наше керівництво відділу, а вони жінки дуже консерваітвние і строгі.

  Ігор Кузин - співробітник УРСА Банку

Рада познайомитися з колегою, так як я теж бухгалтер. Звичайно, шкода, що ви відмовляєтеся від послуг професіонала, тим більше, що багато років поспіль запрошували тамаду, таким чином, ви не зможете повністю розслабитися і отримати максимальне задоволення від свята, а все таки будете аналізувати і порівнювати виступ свого відділу з виступом колег. Але, коли прийнято таке рішення, я б порадила:

3) Дуже добре йде розважальна застільна гра від Вета «По секрету всьому світу». Можна оголосити, що, так як у нас колектив не великий і ми, як правило, більшу частину життя проводимо на роботі, то, відповідно, багато знаємо і за особисте життя кожного з працівників. Але не всі … Чи готові Ви поділитися своїми найпотаємнішими таємницями з колегами. А потім кожен тягне листочок, де надруковано рядочки, зачитує і всі сміються: smile:. Цю гру зовсім недавно використовувала Маркіза24 в темі «Свята» розділ «Ювілеї» стор.131, повідомлення № 1951.

  Газпромбанк - кредити Газпромбанку, іпотека Газпромбанку, вклади, адреси

З рухливими конкурсами я допомогти не можу, так як їх не проводжу у зв’язку з тим, що всі мої свята проводяться в офісі, де зовсім немає вільного місця (королівство замало, розгулятися ніде: wink :), але на форумі є багато цікавих ідей і ви обов’язково щось собі підберете.

Тут прийнято спілкуватися на «ТИ», тому пропоную познайомитися, повідомте своє ім’я та місце проживання, будемо дружити, і, звичайно ж, будемо чекати отчетік про вашому заході, напишіть на форум, що ви проводили, чим здивували ваші колеги, що найбільше сподобалося керівництву, а що співробітникам, якщо будуть цікаві ігри, пісні, вірші, сценки, все-все збирайте по крупицях і викладайте в цю тему. Удачи!

Соціальні закладки

Соціальні закладки

Ваші права

Всі посилання, розташовані на даному ресурсі, були взяті з відкритих джерел інтернету. Всі права на матеріали, представлені на форумі, належать їх авторам, правовласникам і видавництвам. Ні адміністрація форуму, ні хостинг-провайдер, ні будь-які інші особи не несуть відповідальності за використання матеріалів даного форуму! Входячи на форум, ви автоматично погоджуєтеся з даними умовами!

Знаходять:

  • день працівників бухгалтерії
  • день працівників ощадбанку
  • коли свято працівника ощадного банку
  • корпоратив банківських працівників
Categories: Без рубрики

Comments are closed.