Банки України

Ми впевнені в тому, що бюджетники — це люди, які підтримують і розвивають здоров’я, культуру, освіту нації та інші значущі напрямки, тому пропонуємо Вам кращі умови кредитування!

державні пільгові кредити

Кожен з нас хоч раз задавався питанням, чи маю я право на отримання пільгового кредиту, і які пільгові кредити діють у нашій країні. Державні пільгові кредити видаються практично у всіх регіонах нашої країни на різні цілі, будь то покупка квартири чи машини, а також на освіту та інші різні цілі. Найпопулярніша потреба громадян, за якою вони можуть розраховувати на отримання пільгового кредиту — це придбання в кредит квартири у житловому будинку. Державою нашої країни розроблена програма іпотечного житлового кредитування, яка спрямована на реалізацію національного проекту «Доступне і комфортне житло громадянам Росії». У рамках цієї програми, передбачено іпотечне кредитування бюджетників на покупку житла. На сьогоднішній день багато бюджетники мають право на одноразову виплату, яка може бути витрачена на купівлю житла, або ж пільгові відсотки за іпотечним кредитом. Крім того, в деяких регіонах розроблено програму, згідно з якою державна допомогою по іпотеці може полягати в безкоштовному наданні квартири певної площі. Для того щоб стати учасником програми — іпотечне кредитування бюджетників — необхідно, щоб хоча б один з членів сім’ї, вік якого не перевищує 40 років, як мінімум один рік пропрацював в організації, яка фінансується з крайового чи бюджету. Іпотека також може бути надана самотній людині, віком не старше 30 років. Для отримання іпотечного кредиту, бюджетнику необхідно звернутися в Крайові Фонди житлового будівництва і дізнатися всі умови отримання кредиту.

  Як отримати кредит в Іваново

Також у Росії на сьогоднішній день діють державні пільгові кредити на покупку машини, не тільки для всіх громадян, а й для працівників бюджетної сфери. Все частіше програму пільговий кредит банки застосовують і до автотранспорту, на який надається кредит бюджетникові. На сьогоднішній день їм видано кілька тисяч кредитів, з яких 80% — на автомобілі вітчизняного виробництва і приблизно 5% — на іномарки, що збираються в нашій країні. 6 липня 2009 прем’єр-міністр РФ Володимир Путін підписав постанову, згідно з яким максимальна вартість підпадають під умови пільгового кредитування автомобілів підвищується з 350 до 600 тис. рублів. Державні пільгові кредити даються не тільки на легкові автомобілі, а й на легкий комерційний транспорт. Крім того, згідно з положеннями нової постанови, пільговим авто-кредитуванням за урядовою програмою скористатися працівники бюджетних організацій різних рівнів. У 2011 році, як і в нинішньому, держава планує виділити на субсидування ставок по автокредитах 2 млрд. рублів. У 2013 і 2013 роках ця сума складе 1,5 млрд. рублів і 500 млн. рублів. cсоответственно. Також як і з авто-кредитами в програму пільговий кредит банки включають і освітні кредити. Кредитна ставка — 5,06%.

  Як муніципального утворення поселення взяти кредит у банку, Ідеальні умови кредитування

Яка процедура отримання кредиту? І хто може на нього претендувати? Згідно з умовами програми, держава буде частково компенсувати витрати банків, і виступати поручителем за кредитами. Крім того, держава буде повертати частину неповернених освітніх кредитів у розмірі до 20% обсягу виданих освітніх кредитів за договорами, укладеними з 1 вересня 2009 року по 31 грудня 2013 року. Повертати кредит колишній студент почне через 3 місяці після закінчення вузу. Термін погашення кредиту складе до 10 років. Однак відсотки по кредиту студентові доведеться платити вже під час навчання.

  Як правильно не віддавати кредит, Стардог! s

Знаходять:

  • все про пільгові державні енергоощадні кредити
  • державний кредит пільговий
  • пільгові кредити в україні
  • пільговий житловий кредит в украине
Categories: Без рубрики

Comments are closed.