Банки України

Ми впевнені в тому, що бюджетники — це люди, які підтримують і розвивають здоров’я, культуру, освіту нації та інші значущі напрямки, тому пропонуємо Вам кращі умови кредитування!

державні пільгові кредити

Кожен з нас хоч раз задавався питанням, чи маю я право на отримання пільгового кредиту, і які пільгові кредити діють у нашій країні. Державні пільгові кредити видаються практично у всіх регіонах нашої країни на різні цілі, будь то покупка квартири чи машини, а також на освіту та інші різні цілі. Найпопулярніша потреба громадян, за якою вони можуть розраховувати на отримання пільгового кредиту — це придбання в кредит квартири у житловому будинку. Державою нашої країни розроблена програма іпотечного житлового кредитування, яка спрямована на реалізацію національного проекту «Доступне і комфортне житло громадянам Росії». У рамках цієї програми, передбачено іпотечне кредитування бюджетників на покупку житла. На сьогоднішній день багато бюджетники мають право на одноразову виплату, яка може бути витрачена на купівлю житла, або ж пільгові відсотки за іпотечним кредитом. Крім того, в деяких регіонах розроблено програму, згідно з якою державна допомогою по іпотеці може полягати в безкоштовному наданні квартири певної площі. Для того щоб стати учасником програми — іпотечне кредитування бюджетників — необхідно, щоб хоча б один з членів сім’ї, вік якого не перевищує 40 років, як мінімум один рік пропрацював в організації, яка фінансується з крайового чи бюджету. Іпотека також може бути надана самотній людині, віком не старше 30 років. Для отримання іпотечного кредиту, бюджетнику необхідно звернутися в Крайові Фонди житлового будівництва і дізнатися всі умови отримання кредиту.

  Іпотека всім, іпотека молодим, соціальна іпотека, іпотечне кредитування, квартира в кредит

Також у Росії на сьогоднішній день діють державні пільгові кредити на покупку машини, не тільки для всіх громадян, а й для працівників бюджетної сфери. Все частіше програму пільговий кредит банки застосовують і до автотранспорту, на який надається кредит бюджетникові. На сьогоднішній день їм видано кілька тисяч кредитів, з яких 80% — на автомобілі вітчизняного виробництва і приблизно 5% — на іномарки, що збираються в нашій країні. 6 липня 2009 прем’єр-міністр РФ Володимир Путін підписав постанову, згідно з яким максимальна вартість підпадають під умови пільгового кредитування автомобілів підвищується з 350 до 600 тис. рублів. Державні пільгові кредити даються не тільки на легкові автомобілі, а й на легкий комерційний транспорт. Крім того, згідно з положеннями нової постанови, пільговим авто-кредитуванням за урядовою програмою скористатися працівники бюджетних організацій різних рівнів. У 2011 році, як і в нинішньому, держава планує виділити на субсидування ставок по автокредитах 2 млрд. рублів. У 2013 і 2013 роках ця сума складе 1,5 млрд. рублів і 500 млн. рублів. cсоответственно. Також як і з авто-кредитами в програму пільговий кредит банки включають і освітні кредити. Кредитна ставка — 5,06%.

  Авансовий овердрафт підприємствам малого та середнього бізнесу, кредити підприємцям, кредитування у формі овердрафту

Яка процедура отримання кредиту? І хто може на нього претендувати? Згідно з умовами програми, держава буде частково компенсувати витрати банків, і виступати поручителем за кредитами. Крім того, держава буде повертати частину неповернених освітніх кредитів у розмірі до 20% обсягу виданих освітніх кредитів за договорами, укладеними з 1 вересня 2009 року по 31 грудня 2013 року. Повертати кредит колишній студент почне через 3 місяці після закінчення вузу. Термін погашення кредиту складе до 10 років. Однак відсотки по кредиту студентові доведеться платити вже під час навчання.

  Банк «Траст» незаконно стягував комісії за розрахункове обслуговування

Знаходять:

  • все про пільгові державні енергоощадні кредити
  • державний кредит пільговий
  • пільгові кредити в україні
  • пільговий житловий кредит в украине
Categories: Без рубрики

Comments are closed.