Банки України

Погода

Сервіси

Реклама online

Дисконтні картки

« Що таке дисконтні картки ?» — таке запитання можна почути сьогодні все частіше. Приводом для нього є те,що такі карти вже вводяться багатьма гіпермаркетами, універмагами і компаніями, і багато клієнтів ними успішно користуються. Але, на жаль, деякі покупці все ще не дуже добре володіють інформацією з цього питання. Це і стало приводом для написання цієї статті, щоб більше розповісти Вам про дисконтних картах , тим самим відповівши на Ваші питання і розвіявши деякі сумніви.

Дисконтні картки — це передусім можливість економити цивілізовано. У багатьох країнах їх використання вже давно стало повсякденним явищем, а до нас воно прийшло відносно недавно.

Виглядають ці картки по-різному. Найчастіше це пластикова карта, забезпечена штрих-кодом. Також це може бути просто паперова картка, на якій вказується, яку саме знижку Ви отримуєте. Але важливо відзначити, що дисконтні картки гарантують Вам знижку лише лише при суворому дотриманні всіх правил їх використання. Наприклад, пред’явити карту слід до початку підрахунку остаточної суми, і тим більше до того, як був вибитий касовий чек. Так само, найчастіше, знижки по дисконтними картками не діють в період проведення акцій і розпродажів у продавця, не сумуються зі знижками по інших картах.

  Шахраї на ринку оренди житла

— Найбільш часто зустрічається стандартна дисконтна картка , за якою надається фіксована знижка у відсотках від суми оплати. Таку карту можна отримати безкоштовно, наприклад, зробивши покупку на певну суму, взявши участь в рекламній акції або в якості подарунка від фірми. Іноді для її отримання все ж потрібно заповнити анкету і заплатити невелику суму за оформлення самої карти. Проте умови надання знижок за такими дисконтними картками сильно варіюються, тому обов’язково уважно ознайомтеся з правилами використання картки при її отриманні.

— Подібні карти можуть також виступати і як накопичувальних дисконтних карток . Тобто, після того, як протягом фіксованого часу ви зробите покупки на певну суму, відсоток знижки по вашій карті зростає, і ви отримуєте карту наступного рівня. Наприклад золота, платинова або VIP.

Дуже часто, заповнюючи анкету та оплачуючи покупку, Ви автоматично вступаєте в дисконтний клуб і ставайте учасником проводяться компанією спеціальних акцій. Тому будьте дуже уважні при заповненні ваших особистих даних — це той випадок, коли орфографічна помилка може коштувати Вам реальної вигоди.

  Яку банківську карту відкрити для реєстрації (роботи) на eBay?

На сьогоднішній день стандартна дисконтна картка є найбільш популярною і простий у зверненні. Користуватися їй дуже легко: перед тим як оплатити покупку, Ви пред’являєте Вашу карту і отримуєте певну знижку.

Останнім часом стало дуже популярним створювати дисконтні програми . У даному випадку безліч компаній з різних галузей об’єднуються в її рамках. Тобто покупець, маючи на руках таку дисконтну картку (іноді їх називають клубними), може отримати знижку у всіх компаній-учасників дисконтної програми . Виходить, що це вигідно всім: покупець може вигідно здійснювати покупки й оплачувати послуги не тільки в гіпермаркеті, а й, наприклад, в турагентстві. Продавець же отримує якусь гарантію, що клієнт повернеться за покупкою саме до нього, зацікавлений можливістю заощадити. А якщо врахувати, що часто такі картки не іменні, а відповідно користується їй не один, а відразу 3-4 людини, то взаємна вигода ще більш очевидна.

  Що таке хедж-фонд? - Довірче управління і ПІФи

На заході існують і більш складні дисконтні програми , які представляють собою спеціальні пропозиції від банків для власників пластикових карт. У даному випадку банк випускає пластикові картки спільно з підприємствами торгівлі та сфери послуг і поширює їх серед своїх клієнтів.

Підводячи підсумок, можу сказати, що всі ці системи знижок тільки на перший погляд можуть здатися складними. Якщо надалі Вам запропонують стати власником дисконтної картки або стати учасником дисконтної програми , то не належите до цього настільки скептично, а оціните свою можливу вигоду з урахуванням багажу нових знань, отриманих після прочитання цієї статті.

Translate

Пошук по мітках

Categories: Без рубрики

Comments are closed.