Банки України

Красноярське регіональне агентство підтримки малого і середнього бізнесу нагороджує Марченко Олександру Євгенівну, заступника керівника ЄІКЦ-Росія, дипломом за активну участь у роботі ХI Міжрегіонального форуму діловихпослуг «Підприємництво Сибіру. Договір — 2013 », що проходив у м. Красноярськ з 25 по 27 жовтня 2013

Європейські компанії: ділове співробітництво із зарубіжними партнерами

Допомога малому бізнесу від держави

Європейський Інформаційний Консультаційний (Кореспондентський) Центр в Росії (ЄІКЦ-Росія) надає допомогу малому бізнесу, а також середнім підприємствам в пошуку закордонних партнерів в країнах Євросоюзу та у виході на іноземні ринки. ЄІКЦ надає всім бажаючим почати міжнародне ділове співробітництво безкоштовну інформацію та консультаційну підтримку. Як російські, так і європейські компанії можуть скористатися послугами ЄІКЦ і зробити вихід компанії на зовнішній ринок менш трудомістким і більш успішним.

Вихід на зовнішній ринок

Допомагаючи здійснити вибір зарубіжного партнера, наш Центр керується індивідуальним підходом. Пошук іноземних партнерів по бізнесу відбувається тільки з урахуванням інтересів і завдань даної конкретної фірми. Вихід фірми на зовнішній ринок може відбуватися в різних форматах: участь з спеціалізованих виставках, брокерських заходах та бізнес-місіях в Росії та ЄС. У кожному випадку ми оцінюємо стан ринку, його плюси і мінуси, а також поточний потенціал самої компанії. У результаті експерти ЄІКЦ складають оптимальний варіант дій для того, щоб налагодити бізнес-співробітництво.

  Курс долара відновив своє зростання - Новини Економіки.

Вихід фірми на нові ринки увазі не тільки пошук ділових партнерів або пошук нових ринків, а й отримання певної інформації за законодавством, про програми та політиці ЄС з підтримки малого бізнесу, стандартам якості і іншим вимогам, що пред’являються до товарів і послуг. < / p>

Значення такої супровідної консультаційної підтримки складно переоцінити. Вихід на зовнішній ринок підприємства супроводжується настільки великою кількістю питань, що роботу Центру слід вважати вкрай важливою. Багато компаній позитивно оцінили допомогу малому бізнесу від держави в особі ЄІКЦ на всіх етапах — від первинного контракту до укладання взаємовигідного договору.

Так як ЄС — найбільший у світі єдиний ринок, то пошук зарубіжних партнерів відкриває широкі горизонти для будь малої і середньої компанії РФ. Європейські партнери, зі свого боку, також проявляють інтерес до вітчизняного бізнесу і готові висунути свої ділові пропозиції про співробітництво.

  Дипломна робота, Облік і аудит доходів і витрат банку

ЄІКЦ був створений на підставі Угоди між Генеральним Директоратом «Підприємництво та промисловість» Європейської Комісії та Російським Агентством підтримки малого та середнього бізнесу. ЄІКЦ-Росія функціонує на базі Російського Агентства підтримки малого та середнього бізнесу і є членом і офіційним інформаційним агентом загальної мережі Enterprise Europe Network. EEN об’єднує близько 300 регіональних консорціумів в 53 країнах світу. Серед напрямків діяльності мережі — підтримка інновацій та розвитку бізнесу, пошук іноземних партнерів та співробітництво в бізнесі між компаніями різних країн.

Для представлення Росії в мережі EEN був створений Консорціум «Gate2RuBIN» («Gate to Russian Business and Innovation Networks»). Його завдання — допомога малому бізнесу, а саме, сприяння розвитку технологічної бізнес-кооперації малих і середніх підприємств, а також наукових організацій РФ і ЄС. Пошук бізнес-партнерів за допомогою Gate2RuBIN значно спопобствует підвищенню конкурентоспроможності компаній. Зарубіжні партнери регулярно надсилають свої ділові пропозиції за допомогою даного проекту.

10 — 11 листопада в Торгово-промисловій палаті Російської Федерації пройшов Міжнародний Форум «Інтеграція російського бізнесу в світовий економічний простір як стратегія підвищення конкурентоспроможності».

  автоломбарду 38, Київ, Кредит з поганою кредитною історією

Рішенням Уряду РФ і керівництва Європейського Союзу механізми сприяння в просуванні продукції малих і середніх інноваційних підприємств через Євро Інфо Кореспондентські Центри визнані ключовими інструментами модернізації економіки РФ.

На засіданні наглядової ради Агентства стратегічних ініціатив (АСІ) були розглянуті чотири дорожні карти проектів Національної підприємницької ініціативи «Покращення інвестиційного клімату в Російській Федерації» (НПІ) …

6 грудня 2013 — Сьогодні Андрій Слепнев, міністр з торгівлі Євразійської економічної комісії та Чень Демін, Міністр комерції Китайської Народної Республіки підписали Меморандум про співпрацю з питань торгівлі та Меморандум про співробітництво в галузі застосування антидемпінгових, компенсаційних і спеціальних захисних заходів. < / p>

Росія вітає бажання Узбекистану приєднатися до договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД і закликає інші країни СНД зайняти таку ж позицію, заявив президент РФ Володимир Путін.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.