Банки України

Бажаючи виявитися корисними у виробництві рекламно-друкованої продукції (спектр — від візитки до періодичного видання, книг, упаковки, етикетки, також надання дизайнерської підтримки в макетуванні вихідних данихна базі ефективної ідеї), проявляємо щиру зацікавленість знайомству з Вами .

Бажаючи виявитися корисними у виробництві рекламно-друкованої продукції (спектр — від візитки до періодичного видання, книг, упаковки, етикетки, також надання дизайнерської підтримки в макетуванні вихідних даних на базі ефективної ідеї), проявляємо щиру зацікавленість знайомству з Вами.

Державна реєстрація СПД, ТОВ, ПП, ФОП та їх повний юридичний супровід. Реєстрація змін до установчих документів, перереєстрація підприємств, вирішення всіх питань з реєструючими органами.

  Як Банк визначає максимальну суму кредиту

Прошу допомогти в судовому порядку отримати одну третину спадщини (3 га приватизованої землі в Полтавській області) для погашення кредитної заборгованості за кредитом ПАТ «Альфа-Банк» Україна.

Ви живете в Києво-святошинському районі та Вам необхідно узаконити будинок? Ми допоможемо Вам! Пропонуємо весь комплекс послуг з узаконення «під ключ». Професійна консультація юриста.

Повний комплекс юридичних послуг — реєстрація фірм, ліквідація фірм, внесення змін до установчих документів, відкриття розрахункових рахунків. Реєстрація компаній всіх форм власності ТОВ, ЗАТ, ВАТ, ІП. Реєстрація некомерційних організацій. Реорганізація, злиття, приєднання, банкрутство. І інші послуги для вашого бізнесу. З повним переліком послуг ви можете ознайомитися на нашому сайті або за тел.: 79671474018. ЮК «АФІНА» — досвід роботи більше 15 років. Доступні ціни.

  Агрія-inform - Банки і банкомати м. Київ, м. Боярка, м. Вишневе

Митне оформлення вантажів в режимах експорт та імпорт, сертифікація продукції, акредитація підприємств на митниці, отримання висновків СЕС, служб радіологічного та екологічного контролю.

Настінний розпис, розпис стелі, меблевих фасадів, дверей, багетів і інших предметів інтер’єру. Пейзажі, дитячі ілюстрації. Якість та оперативність виконання замовлень. Малюнок за Вашим бажанням. За хорошими цінами.

Кредит без довідки про доходи та поручителів. Під заставу нерухомості або автомобіля. Авто ломбард 0.15% на день. Нерухомість 0.1% в день Видача грошей на протязі 2-годин! Послуга дострокового погашення! Мінімальний пакет документів!!

  Блог про страховку Страхування життя

Барс R & I — ФОП Пономаренко Р.М. Імміграція до Словаччини: реєстрація фірми, отримання виду на проживання, купівля готового бізнесу, купівля, продаж, оренда нерухомості: новобудови, вторинне житло, будинки, котеджі, офіси, земельні ділянки — повний юридичний супровід. Офіційно. Гарантія. Надійність. +38-057-756-28-41, +38-097-237-21-31, +38-050-302-75-65. www.irbis-ri.com.ua

Знаходять:

  • дошка оголошень україна
  • дошка оголошень украина
Categories: Без рубрики

Comments are closed.