Банки України

Довірчий кредит ощадбанку Росії

Якщо клієнт банку зарекомендував себе як відповідальний і надійний позичальник, то довірчий кредит в Ощадбанку отримати йому буде не проблема.

Таким видом кредитуможе скористатися людина з гарною кредитною історією, якої не менше чотирьох років. Людина з тимчасовою реєстрацією теж може отримати такий кредит, але виданий він буде на той термін, коли закінчується реєстрація. Це швидкий кредит і видається він для приватних клієнтів без застави та поруки.

До збору необхідних документів потрібно поставитися серйозно і бути уважним, щоб не надати банку невірних відомостей. За використання довірчого кредиту Ощадбанк Росії може зажадати повернення боргів і виплату процентної ставки . Не менш важливим фактом є те, що забезпечення з довірчого кредиту не потрібно.

  Як отримати кредит під будівництво

Як тільки позичальник представляє всі необхідні документи, банк відразу приступає до їх розгляду. Якщо документи надійшли у відділення Ощадбанку РФ до двох годин дня, то вивчати їх почнуть в той же день. Але якщо вони надійдуть пізніше, то їх розгляд залишать на наступний день.

Позичальники отримують в ощадбанку довірчі кредити в рублях. Вони видаються до одного року з процентною ставкою 15% виплат на рік. Так само клієнт повинен заплатити за обслуговування позикового рахунку, згідно тарифів, які встановив даний банк. Мінімальна сума позики буде залежати від міста, в якому знаходиться відділення Ощадбанку або його філія.

  Ліки від кризи: що потрібно робити

Наприклад, клієнти, які проживають в Київі, отримають кредит від 45000 рублів, а позичальникам в інших містах Росії видадуть тільки до 45000 рублів. Але ще багато чого залежить на видачу максимальної суми, від доходів і платоспроможності клієнта, які вказані у поданих документах.

Позичальник може взяти довірчий кредит, що видається одноразово за місцем реєстрації. Погашення боргу здійснюється рівними частинами щомісяця. Відсотки теж виплачуються щомісяця разом з основним боргом. При видачі довірчого кредиту передбачено дострокове погашення, вигідну для позичальника. Його можна погасити в будь-який час без обмежень і штрафу.

  Яким буде Київ через 5 років? -

© 2011 «DengiSpb». При використанні матеріалів сайту інтернет-виданнями, пряме, активне гіперпосилання, індексоване пошуковими системами, вказує на головну сторінку веб-сайту обов’язкове. Авторські права на матеріали, розміщені на порталі, крім републікованих з інших видань, належать DengiSpb.ru.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.