Банки України

Два іпотечних кредиту одночасно — чи реально взяти?

Що робити, якщо ви вирішили купити в кредит відразу дві квартири? Чи видасть банк гроші на купівлю житлової або нежитлової нерухомості, якщо ви вже ранішевзяли іпотеку і ще не виплатили її? Чи можна взяти другу іпотеку, і кому її дають?

Не варто думати, що ви зможете обдурити банк, приховавши інформацію про виданий вам раніше кредиті. Перед тим, як приймати рішення про видачу позики, банк уважно перевіряє кредитну історію і отримує інформацію про інших кредитах незалежно від того, де конкретно вони були видані. У випадку, якщо ви вирішили приховати подібні відомості, ви навряд чи зможете розраховувати на схвалення.

— Ви будете виплачувати за кредитами лише 45% від усіх доходів, які маєте. Це найважливіше умова, яку ви повинні виконувати. Воно ж діє і у випадку, якщо ви хочете отримати перший кредит на купівлю квартири. При отриманні двох іпотек одночасно таке правило також діє, і якщо ви все-таки можете дозволити собі виплачувати два кредити, банк не має права вам відмовити. Втім, все залежить і від деяких інших вимог.

  Будинок Контроль Обов'язкове страхування іпотечного кредиту

— Ви повинні мати хорошу кредитну історію. Насамперед, це стосується тієї іпотеки, яку ви виплачуєте на даний момент. У разі, якщо у вас були які-небудь затримки або труднощі з платежами, банк буде ставитися до вас насторожено, і у вас навряд чи вийде отримати другий кредит. Втім, все залежить від «ступеня тяжкості» таких затримок.

  Бізнес-Портал - Новини регіону - Сибірський Ощадбанк спостерігає бум споживчого кредитування

— Прозорі доходи або офіційна зарплата — головні умови. Контроль з боку банку за доходами позичальника у випадку, якщо він бере другий кредит, набагато суворіше, ніж при отриманні першого. Це варто враховувати, і краще всього підготувати всі необхідні документи заздалегідь.

Обов’язково врахуйте, що при отриманні другого кредиту на купівлю квартири її ви навряд чи зможете використовувати в якості застави. Іноді така умова банки все ж виставляють, але набагато легше буде отримати іпотеку, якщо ви можете надати заставу у вигляді житла, яке вже є у вашому розпорядженні. Закласти квартиру, куплену в кредит раніше і ще є заставою, не можна.

Взяти дві іпотеки одночасно аж ніяк непросто навіть тим, хто може похвалитися великими доходами. І хоча це найважливіша умова при отриманні другого кредиту при непогашений першому, ви повинні мати бездоганну кредитну історію, стабільну роботу і заробітну плату, а також необхідний в такому випадку застава та поручителів.

  Банк "Примор'я" зробив умови за автокредитами більш ліберальними Кредитні новини: кредити та вклади, банки, автокредити, іпотека, кредити для бізнесу, споживче кредитування, кредитні карти на

ТОП банків:

Кредити в Київі:

Рекомендуємо:

Categories: Без рубрики

Comments are closed.