Банки України

Кредит за паспортом

У кожної людини в житті бувають ситуації, коли терміново потрібні гроші. Навіть якщо дуже ретельно планувати свій бюджет, від додаткових витрат ніхто не застрахований. Банальна затримказаробітної плати, хвороба, вигідна покупка необхідної речі, день народження колеги по роботі — і ось вже в бюджеті утворюється дірка, заповнити яку нічим. Логічний вихід з даної ситуації — попросити грошей у борг у знайомих або оформити споживчий кредит у найближчому банку. Але в першому випадку є ймовірність того, що про ваші фінансові труднощі дізнаюся люди, перед якими вам би не хотілося афішувати свої проблеми, а в другому оформлення кредиту займе мінімум 10-15 днів, і до моменту отримання грошей необхідність у них просто відпаде. < / p>

Тим часом, можна вирішити проблему набагато швидше і простіше, отримавши кредит за паспортом протягом години, якщо звернутися за допомогою в компанію «911 кредит» в Київі. При цьому зовсім необов’язково бути мешканцем столиці, достатньо мати лише громадянство РФ і реєстрацію — філії нашої компанії сьогодні діють у багатьох російських містах. Для тих же, хто хоче оформити кредит за паспортом в Київі, немає нічого простіше — досить лише під’їхати в наш офіс і отримати на руки необхідну суму без зайвої паперової тяганини.

  чи можна відмовитися від каско (якщо машина кредитна)?

Щоб заощадити свій час і бути впевненим в тому, що гроші будуть видані, варто оформити електронну заявку на отримання кредиту, яка розглядається протягом 10-15 хвилин, після чого на вказаний номер мобільного телефону нашим оператором буде надіслано повідомлення з підтвердженням про видачу необхідної суми або її частини. Під’їхавши до найближчого офісу компанії, ви зможете без зусиль оформити кредит за годину за паспортом, не обтяжуючи себе збором додаткових документів про доходи, склад сім’ї, наявність рухомого та нерухомого майна. Примітно, що строковий споживчий кредит за паспортом в нашій компанії надається без застави, а його сума може варіюватися від 1 до 50 тисяч рублів. Терміни погашення позики також різні, і можуть становити від 1 до 52 тижнів залежно від суми та матеріального становища наших клієнтів.

  Банківські послуги при операціях з нерухомістю. Банківські комірки.

Сьогодні компанія «911 кредит» пропонує всім бажаючим скористатися трьома програмами кредитування, кожна з яких володіє своїми перевагами. Так, тариф «До получки» оптимальний у тому випадку, якщо необхідно отримати експрес кредит за паспортом на поточні витрати у розмірі від 5 до 25 тисяч рублів. Він оформляється строком до 4 тижнів і погашається єдиним платежем після закінчення дії договору договору. При цьому, якщо клієнт відчуває фінансові труднощі, він може скористатися процедурою пролонгації кредиту необмежену кількість разів. Тариф «On-Line» зручний для тих, хто не знає, де взяти кредит на суму до 1 тисячі рублів на строк до 1 тижня, і відмінно підійде як студентам, так і пенсіонерам. Тим же, хто хоче оформити кредит за годину за паспортом на суму від 10 до 50 тисяч рублів на різні побутові потреби, варто скористатися тарифом «Народний», який діє на термін від 18 до 52 тижнів. Цей тариф зручний тим, що дає можливість не тільки пролонгації кредиту у випадку матеріальних труднощів, але і дозволяє погасити його достроково без додаткової плати.

  Як пенсіонеру отримати кредит?

Видача позик в нашій компанії здійснюється готівкою, і для їх отримання потрібен тільки паспорт. У деяких випадках можна терміново оформити кредит за ксерокопією паспорта, якщо з якихось причин немає можливості пред’явити оригінал документа. Наша компанія — це надійний помічник у вирішенні складних фінансових ситуацій, в яких може опинитися кожен з нас.

Новини

26,11,12 — Нові можливості для клієнтів.

Відгуки

Як повторний позичальник хочу подякувати «Кредит 911» за високий рівень обслуговування! У перший раз просто відзначила про себе, що сподобалося, а вдруге взагалі моментально оформили, раз у перший раз на термін все повернула. Тільки от на сайті вашому праворуч на екрані я б прибрала куди в інше місце закладки про акцію і про питання. Чесно сказати — дещо дратує, що постійно на екрані вони.

Знаходять:

  • експрес позика
Categories: Без рубрики

Comments are closed.