Банки України

Експрес кредит (строковий кредит) готівкою

Експрес кредит — доступно, просто, швидко!

Знайоме вираз «час-гроші», банки засвоїли на всі сто, тому пропонують програми кредитування, які відрізняютьсяшвидкістю оформлення і мінімальним наборів документів. Йдеться про експрес кредиті готівкою, в оперативності прийняття рішення яким — не відмовиш. Що ж очікує позичальника, який вирішив взяти експрес кредит у Київі?

Особливості експрес кредитування

Переваги, що відчиняються для позичальника, виражаються у швидкому прийнятті рішення. Недарма цей вид кредитування називається як ШВИДКОкредит або кредит у день звернення . Незважаючи на оперативне вирішення за заявкою, експрес кредит відрізняється деякими нюансами:

  Як взяти кредит без довідок

Переваги експрес кредитів

Мабуть, переваги очевидні. Експрес кредит готівкою підходить людям, у яких немає можливості чекати грошових коштів і збирати документи, і розрахований, як правило, в короткостроковій перспективі. Проте за це доводиться трохи переплачувати.

На сьогоднішній день спостерігається заміщення експрес кредиту готівкою кредитними картами. У принципі, це те ж саме, просто позичальникам необхідно зняти гроші з кредитної картки самостійно. Також у них відсутня необхідність відвідувати банк для погашення кредиту. Це зручно і ефективно, але кожен робить свій вибір.

  Як взяти кредит в Мурманську :: Фінанси ::: як просто зробити все

Кредитна карта або експрес кредит?

Незважаючи на популярність такого виду кредитування, багато експертів прогнозують, що швидкий кредит поступиться своє «місце під сонцем» кредитних картах. Пояснюють це зручністю останнього, як для позичальників, так і для банків. Для банку це виражається повною оцінкою своїх ризиків і наданням більш якісного продукту, для позичальника — відкритої кредитної лінії протягом декількох років з пільговим періодом.

З іншого боку, бажання швидко отримати грошові кошти за спрощеною схемою оформлення навряд чи зможе замінити навіть кредитна карта, яка орієнтується, перш за все, на безготівковий розрахунок. Оформляючи кредит швидко без поручителів, оцініть для себе, в першу чергу, ціну і витрати, оскільки будь-яка оперативна послуга, тим більше, «без зайвих питань», вимагає високої плати.

  Автокредити: брати чи не брати? Чи справді вигідно купувати автомобіль в кредит? - Авто кредити -

Знаходять:

  • кредит експресс срочно в украини
  • кредити готівкою гарантовані
Categories: Без рубрики

Comments are closed.