Банки України

Експрес-кредит

Основна перевага експрес кредиту полягає у швидкості прийняття рішення по кредиту, зазвичай це не більше 25-30 хвилин. Як правило від вас знадобиться всього 2 документи,це паспорт і другий документ на вибір: страховий поліс ОМС, страхове пенсійне свідоцтво, водійські права, закордонний паспорт або військовий квиток. При подачі документів на експрес кредит не вимагаються довідки про доходи клієнта і поручительство третіх осіб. Запросити довідку про дохід або копію трудової книжки деякі банки можуть, коли сума кредиту перевищує 50 000 рублів.

У всіх фінансових установ своя політика з надання експрес кредитів (і відповідно рівня ризиків). Одні несуть вищі ризики, видають великі суми з мінімальною кількістю документів, а й отримують ще більш високу прибутковість. Ця тактика націлена звичайно ж на максимізацію прибутків. Інші вважають за краще не ризикувати, і умови надання експрес кредиту набагато серйозніше, вони практично не відрізняються від звичайних кредитів. В цілому варто відзначити, що експрес-кредит досить рентабельний продукт, і він приносить фінансовим установам дуже гарний прибуток.

  Автокредити - Сторінка 2

Реальна сума переплати по експрес кредитом безпосередньо залежить від терміну кредитування: чим більше термін, тим більше переплата. Наприклад, навіть настільки відомий кредит як «10х10х10» далеко не простий, як думається. Здається, що плата за 10 місяців по кредиту складе 10%, але в реальності ви заплатите 23,4% річних. Так відбувається тому, що відсотки нараховуються на всю суму кредиту, а не на залишок. При цьому обов’язкова умова для початкового внеску — тільки 10%, і не важливо, чи хочете ви внести більше. Вас змушують брати велику суму в кредит, тобто залишилися 90%, що в підсумку, відповідно, збільшує переплату. Найбільша переплата відбувається при отриманні експрес кредиту без початкового внеску.

  В Омську готують до випуску третю частину енциклопедії "Обличчя Омська"

Існує так званий безвідсотковий експрес-кредит , який вам можуть запропонувати з нагоди небудь акції в магазині. Це найпопулярніший вид експрес кредиту відноситься до споживчого кредитування. Розглянемо кредит «0х0х10». Ви купуєте в кредит небудь продукт або техніку за 10 000 рублів, а потім платите по 1 000 рублів щомісяця. Суть подібного експрес кредиту в тому, що відсотки протягом усього терміну кредитування за вас банку буде компенсувати магазин, де ви зробили придбання. Він надає знижку на товар, рівну тій сумі, яку б ви виплатили по цьому кредиту у відсотках.

Однак безвідсоткові кредити мають ряд обмежень і поширюються лише на товари, які визначає магазин, і, як правило, це не дуже ходові товари. По суті, магазин ставить вас перед вибором: або знижка на товар або безвідсотковий кредит. Головне, уважно потрібно вивчити умови, щоб експрес-кредит не виявився безвідсотковим тільки за назвою.

  Московський іпотечний центр: іпотека від Банку Москви

В даний час ринок експрес-кредитування активно розростається. Згідно з даними останнього дослідження, експрес кредити оформили не менше 25% громадян РФ, що свідчить про великий потенціал цього ринку. Скільки триватиме така популярність прогнозувати складно.

Максимально швидкий спосіб отримати необхідну суму — це оформити експрес кредит. Експрес кредит в Єкатеринбурзі — це досить просте рішення, пропоноване великою кількістю фінансових установ.

Розібратися в умовах і особливості усіх кредитних продуктів і вибрати найбільш підходящий експрес кредит в Єкатеринбурзі вам допоможе кредитний брокер «Сезон страхування та кредитування».

Categories: Без рубрики

Comments are closed.