Банки України

Підказувати не буду. У мене питання аналогічної тематики — хто знає про контору « Гроші відразу + » ? Чи є у нас у Волгограді, якщо є — де знаходиться і взагалі що це таке — банк або забігайлівка яка?У пошуку видаються тільки якісь вакансії з саратовським номером телефону. Иногороднему знайомому треба, навіщо — не знаю, просто просив поспрашать.

IMHO, якщо терміново потрібна готівка вигідніше звернутися в ломбард. Взимку терміново потрібно було 50К готівкою. Підрахував, що ломбард буде вигідніше зняття наліком з безпроцентної кредитки. За тиждень використання з 50К заплатив 700 р відсотків. А обналичка з кредитки обійшлася б у 3%.

  Як молодій сім'ї отримати субсидію на квартиру

Форумів в інтернеті багато, але на більшість з них не хочеться прийти повторно. Найчастіше вони маловідвідувані, тому вигляд у них кілька занедбаний. Багато форуми завалені рекламним спамом, повідомленнями випадкових гостей, що неприємно споглядати, і навіть трохи дратує. Часто не вистачає доброзичливості учасників форуму, і відсутня можливість відразу влитися в спілкування з незнайомими спочатку людьми.

Але є форуми, які багато заносять до списку «обраного». Один з них — Волгоградський форум — волгоград, новини, спілкування, відпочинок, знайомства, секс, авто.волгоград . Потужний модераторському складу стежить за чистотою на форумі і допомагає розібратися з непростими питаннями.

  МКБ банк: іпотечні програми

На форумі Волгограда Ви зможете поспілкуватися на цікаві для Вас теми, обговорити як події у Волгограді, так і в країні, у світі. Незважаючи на те, що форум географічно належить до міста Волгограду, і є міським форумом, це не означає, що всі обговорення зациклене тільки на місто Волгоград, і абсолютно не буде цікавим иногороднему. Подивіться форум, почитайте його тематичні розділи, і Ви зрозумієте, що географічна прив’язка до Волгограду, це лише формальність.

  Чоловік обіцяв виїхати у відрядження на 2 дні, а пройшло вже 5! Я засмучена

Форум добре структурований, з зручним, зрозумілим інтерфейсом, з високою відвідуваністю, що постійно вносить свіжий струмінь в спілкування. Багато хто з постійних учасників форуму — успішні та цікаві люди, спілкування з якими може виявитися не тільки цікавим, але і корисним.

Categories: Без рубрики

Comments are closed.